Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Abszolút amatőr vagyok....

Abszolút amatőr vagyok. Milyen konzolt vasaroljak?

Figyelt kérdés

Még Sosem volt konzolom ugyhogy teljesen amatőr vagyok a témában. Most fogok elköltözni es gondoltam veszek magamnak egyet. Játékra használnám másra nem. Online se nagyon játszanék vele, csak inkább offline vagy ha haverok vagy a család átjön. Lehetőleg ne igényeljen sok es erős netkapcsolatot. Játékok szempontjából az exkluzív tartalmak nem érdekelnek ugyis csak sportjátékok érdekelnek (fifa nhl) esetleg GTa. Grafika se olyan fontos, mert az alig észrevehető, minimális különbségek nem tűnnek fel. Viszont fontos az ár. Es abból a szempontból ugy latom az Xbox olcsóbb mint a PS. Reklámban láttam 75 ezerért is játékkal, mig a Ps4et alsó hangon 95ért. Viszont az is fontos hogy egyszeruen lehessen kezelni egy olyan kezdőnek mint én es tartós legyen mert sok évig használnám, az ujabb generációra nem ruhaznék ne pár év múlva.

Szóval Melyiket válasszam?


Koszi a válaszokat előre is!



2018. júl. 4. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha az exlusive nem erdekel, akkor xbox. Bar nem ertem hogy akarsz fifazni net nelkul? A gep ellen?
2018. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaja gép ellen esetleg ha atjonnek a haverok. De lehet idővel neten is játszanék majd. Csak ne igényeljen agep erős netet.
2018. júl. 4. 20:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Xbox a legjobb erre, EA Access tele van sportjátèkokkal, meg se kell venni őket, csak havonta fizetni 990 ft-ot. ( vagy èvente 5500-t). Ilyen lehetősèg PS-en nincs. Persze meg is veheted a játèkokat, ez csak egy nagyon olcsó módja az Xboxozásnak.
2018. júl. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vedd az Xbox One S-t, kiváló gép.

Jelenleg ez a legjobb ajánlat, 3 játékkal:

[link]

De manapság internet nélkül egy konzol félkarú óriás. A FIFA vagy az NHL online multi nélkül olyan, mint a partner nélküli szex: jó, jó, de közelében sincs a valódinak.

2018. júl. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha elég a kisebb merevlemez akkor ez egy tízessel olcsóbb: [link]


Az egyik játék más, viszont van benne 3 hónap multiplayer lehetőség és 1 hónap gamepass kipróbálás (100 játék korlátlanul játszható amíg él az előfizetés), kezdőknek érdekes lehet a Sea of Thieves is benne van.


Ha kicsinek bizonyul a merevlemez, lehet hozzá külső USBset is kötni.

2018. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Xbox one s. Én is igy voltam vele mint te, elsö konzolom, imádom, offline játszom fifa és autos játékokat, imádom. Game pass nagyon jó. Azóta sem bántam meg, csak azt nem értem miért nem vettem hamarabb.
2018. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Komplikato ***** válasza:

"Ilyen lehetősèg PS-en nincs."

Szerintem van. De drágább a havidíj, kevés játék férhető hozzá és azok mind régiek. Viszont Xbox-ra alig van saját, nem multiplatform tartalom, PS4-en több a nyálcsorgatós exkluzív tartalom.


Indítást meg nem értem, szerintem mind a két gépet (PS4 alap és Xbox One S) láttam 69.900-ért többször is, talán még játék is volt mindkettő esetben. 95K az egy alig használt PS4 Pro lehet.

2018. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De mit kezdjen a kérdező a nyálcsorgatós exkluzív játékokkal ha nem érdekli? Én is azért vettem Xboxot, mert nem jöttek be a mostani PS4 exkluzív játékok. Van 2 ami érdekel és pont. Az nekem nem elég egy platformhoz, akkor már inkább visszakompatibilitás. Egyéni elvárások és igények alapján lehet választani, és ez így jó.


PS:Now van, de az elég trágya, ráadásul idehaza hivatalosan nem is támogatott.

2018. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Ha ac EA Accessre gondolt akkor olyan tényleg nincs, mert a Sony nem akarta a gépre.
2018. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!