Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez a gép megér...

Szerintetek ez a gép megér ennyit?

Figyelt kérdés

[link]


Ezeket változtatom:

nincs merevlemez és ssd (van itthon mindkettőből)

Memória 16 GB

GTX 1060 6 GB

ház:Cooler Master Elite Knight K282


Az ára így:

Eladási ár: 236290 Ft



2018. júl. 2. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
1060 3GB mellé untig elég egy I3-8100 és máris spórolták 20k-t.
2018. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerk: úgy akartam írni, hogy 1060 mellé. Tehát processzort is változtathatsz, ha játékra kell a gép.


De az ilyen előre összerakott gépek szerintem nem érik meg. Olcsóbban jössz ki és minőségibb alkatrészeket kapsz, ha magad rakod össze.

2018. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Az a baj, hogy én nagyon régen raktam össze gépet már. Persze biztos menne, de régen csináltam, egy kicsit tartok már tőle.


Egyébként akkor nagyjából ilyen összegért kb 250.000 Ft-ért (ssd és hdd nélkül) milyet raknál össze konkrétan, mit ajánlanál?

2018. júl. 2. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Én semilyet, mert annyira nem értek hozzá. De vannak erre szakfórumok: [link]
2018. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt a szép házat cserélted arra az ocsmányra?


Kérdezd meg az alkatrészek pontos típusát, egyébként nincs rossz árban, a táp biztos hulladék benne azt se kérném hozzá.

2018. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szétnézek majd a fórumon.


Igen lecseréltem, mert én rühellem a flancos házakat. (:

Elég közel van hozzám a gépház (50 cm-en belül), így a plexi, meg a ledes világítás és társai kilőve, csak zavarná a szememet, így olyan ház kell ami ezeknek megfelel. A cooler master pedig már bizonyított nekem többször, így onnan választanék ha lehet. Ha van jobb ötleted, akkor szívesen megnézem!

(bár mondjuk egy igényes plexi ledek nélkül még szép is lehetne)

2018. júl. 2. 22:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!