Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legjobb gamer egér 30 ezer alatt?

Legjobb gamer egér 30 ezer alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 5 évig használtam egy Speedlink Decus gamer egeret és tegnap se kép, se hang kikapcsolt, úgyhogy most egér vásárlás következik. Szerintetek melyik a legjobb gamer egér 30 ezer Ft alatt? Pár infó rólam: Jobb kezes vagyok. Világítás nélkül, NEM veszek egeret. Szimetrikus egér kizárva. Főleg Lol, Cs:Go, Bf 1. Előre is köszi!

2018. jún. 21. 20:20
 1/2 MGéza ***** válasza:

Világítson, legyen minőségi is, ne legyen szimmetrikus? Nem mondom, feladtad a leckét, ugyanis a legtöbb ebben a kategóriában szimmetrikus. Talán ez megfelel az igényeidnek de figyelembe véve azt hogy eddig mit használtál, körülbelül ég és föld:

[link]

Nekem ez a forma is nagyon bevált, neked szerintem nem lesz eléggé világítós:

[link]

[link]

Mondjuk ezek az egerek eléggé hosszúak, nagy kéáz esetén ajánlom. Én egyébként most Qpad 8k opticalt használok ami PWM 3310-es szenzorral van szerelve és ezekre nagyon hasonlít, de nem ilyen nagy méretű. Az is elég jó, csak épp olyat Magyarországon nem kapsz...

2018. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

[link]


PMW3366 szenzor (2. legjobb szenzor a piacon)

Világitás: Állitható bármilyen szinben

2018. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!