Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10 kritikus aksi...

Windows 10 kritikus aksi töltöttség, pedig fel van töltve?

Figyelt kérdés

2 hete volt egy kérdésem: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..


Közben rájöttem, hogy mi okozza ezt: mióta megvan a jelenlegi laptopom (kb 1 éve, Lenovo Ideapad 700), azóta ha aksiról működik akkor random időközönként kiírja, hogy alacsony az akkumulátor töltöttsége, pedig nem az és még órákig elvan vele. Tehát mondjuk használom pár órát, 100-ról lemerül 50-re, de közben 5x képes figyelmeztetni, hogy "most aztán le fogok merülni".


Eseménynaplóban utánanéztem, hogy miért alszik el a gépem random módon és valószínűleg ez okozza. Kritikus töltöttségi állapotot jelez a Windows és automatán elaltatja magát, pedig a közelében sincs a lemerülésnek az aku.


Próbáltan neten keresgetni, hogy mitől lehet ez, de nem találtam semmit. Valakinek valami tippje? Talán a win-ben lehet valamit állítgatni?



2018. jún. 8. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Akku töltöttségnél normálisan írja a százalékokat? Érdemes lehet újrakalibrálni az akksit, van rá pár leírás, program stb.
2018. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Normálisan írja a százalékot, az nem ugrál, csak néha úgy dönt a Windows, hogy kritikus töltöttségen van egy pillanatig az aksi.
2018. jún. 9. 23:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!