Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Phenom II X4 925 2.8GHz...

AMD Phenom II X4 925 2.8GHz AM3 Processzor vagy a AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition a jobb?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 18:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
jó akkor ha rosszul tudom akkor légyszi javíts ki én nem sértődök meg ha rosszul tudtam akkor örülnék ha most felvilágosítanál de akkor már légyszi ne csak azt közöld h. hülyeségeket írtam hanem valami mást is mondj
2010. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Osynho ***** válasza:
Nem ugrik a garancia a tuningolás miatt. Egy Black Edition-ös procitól vicces is lénne, mivel pont azért nincs benne szorzó lock, hogy húzzad. Gariztattam már előzőleg húzott cpu-t és szó nélkül cserélték.
2010. júl. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
tehát te azt mondod h. ha van egy proci ami ha a tuningolás miatt megy tönkre akkor azt is szó nélkül kicserélik? és ha így van akkor egy csak a black editionra igaz? szal mi a helyzet ha az én phenom II x4 945(NEM BE) procim tönkremnne mer meghúztam akár a hő miatt akár más miatt amit a tuning okozott. kicserélnék?
2010. júl. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Osynho ***** válasza:
Ha nincs fizikai károsodás rajta, akkor ki. Megvetted, működött, most meg visszaviszed, mert nem :D Amúgy nem olyan könnyű megölni egy cpu-t, kikapcsolja magát, mielőtt túlmelegedne.
2010. júl. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!