LC-POWER csinált olyan tápegységet ami nem veszélyes?
inkább úgy írnám hogy nem kifejezetten rossz, de nem is feltétlen jó.
Itt írnak róla:
Amíg gyenge gépbe rakod amiben nincs komolyabb fogyasztó pl vga (és nem zavar ha bármikor belehal az egész gép egy áramingadozásba) addig működik.Egy átlagos irodai gép max 150w körül eszik, így egy elméletileg 400-500w os táp oké neki(ami lead max 200w ot).
Nem ismerem típus szerint a tápjait, de az LC-Power gyárt igenis jó termékeket. A gépházai nekem tetszenek és egész jó procihűtőket is gyárt.
A kérdésre válaszolva: Valamilyen szinten még a Codegen is jó. A 700 wattos verzió már csak le tud adni 100-150 wattot egy irodai gépnek. Barátom cégénél 20 éve ugyanazok a codegen tápok vannak mindenhol és nincs semmi gond velük :)
Ui.: Amúgy az LC-Power-t és a Codegent sem ajánlom megvételre, mert használtan 3-5 ezer forint egy 350-400 wattos FSP APN vagy PNF. Aztán kétlem, hogy egy LC-Power ilyen árkategóriában képes lenne leadni ennyi wattot :)
Az lc-power soha sem volt középszerű,mindig is a piac alja volt.
Igazából nem tudom miért is kockáztatná meg valaki aki tudja hogy milyen színvonalat képvisel.
Azt viszont el kell ismerni hogy a weboldalukon nagyon pofás tápegységek vannak kint,valószínűleg nem is valami szemét belsőt raknak bele,viszont olyan áron meg miért is venném pont az lc-powert.
Mondjuk pont találtam egy megjegyzést egy vásárlótól aki az LC-Power Platinum Series LC1200 V2.4 tápegységgel rendesen hasraesett mert kb 650W-os terhelésnél instabil működést produkál. Elvileg feszültséggel vannak gondok de nagyon nincs részletezve.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!