Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működnek a hátsó...

Miért nem működnek a hátsó usb helyek?

Figyelt kérdés
Múltkor egy kicsit mérges lettem a gépre mert lassú volt rácsaptam de azóta nem működnek a hátsó usb likak. Tudom tudom hogy nem kell csapkodni de csak úgy jött és légyszi ne ezzel gyertek
2010. jún. 14. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha kártyás usb port,lehet csak annyi a baj,hogy nem volt becsavarva és kimozdult a kártya.

Álló háznál ezek vízszintesen helyezkednek el hátul. Az alaplapra építettek a függőlegesek.

2010. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem kell csapkodni :D


Másrészt az USB likak azok biz vagy az alaplapon vannak rajta, vagy ki vannak vezetve. Mivel a hátsókról van szó, gyanítom, hogy ezek a közvetlenül az alaplapon lévő USB csatlakozók. Próbáld meg, hogy kicsit megigazgatod az alaplapot, de sok esélyt nem adok neki, hogy működjön. Esetleg ha találsz mégis kábelt közöttük (az alaplap és az USB csati között), akkor azt végignézheted, hogy mindkét helyre jól van-e bedugva.

2010. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm , megnézem majd (:
2010. jún. 14. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!