Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik ilyen átalakító?

Létezik ilyen átalakító?

Figyelt kérdés
Alaplapomon sajnos csak egy ventire van helyem csatlakoztatni, de a ház amit vettem 2 ventis és a kérdésem az lenne, hogy létezik olyan átalakító, amivel tápról tudom működtetni a másikat, tehát 3pines ventit tápról? És ha igen, akkor ez mennyire biztonságos megoldás?
2018. ápr. 19. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
van de vezérlés nélkül fog menni, ami miatt zajos lesz.
2018. ápr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Fantom83 ***** válasza:

Van mindenféle elosztó.

Ha tápról megy két lehetőség van,vagy fix 100%os fordulat,és a hajadat kitéped fél óra múlva,vagy fordítva illeszted össze a csatlakozókat, így csak fix 50%-on fog menni,50%-al kevesebb zajjal,és talán nem téped ki a hajadat.

2018. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen átalakító, és teljesen biztonságos. Viszont mint előttem is írták, ilyen esetben maximális fordulaton fog üzemelni a ventilátor. Ezen úgy tudsz segíteni, ha a megfelelő szálra beiktatsz egy ellenállást. Vagy veszel egy külön vezérlőt.
2018. ápr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 P.O.C. ***** válasza:
2018. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jobbat mondok :D van olyan átalakító ami az alaplapiból csinál 2 őt és akkor igaz 1x re de tudod szabályozni a sebességet. (akár biosból is) én is ezt használom
2018. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2018. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Maxon nem akarom pörgetni, szóval azt hiszem a csak tápos megoldás ugrott. Ez a ventilátor szabályozó ez egészen jó ötlet. Utolsó válaszoló és ez mennyire megbízható? Eddig ez a legegyszerűbb és árban is legjobb megoldás. Ez is megbízható átalakítás? Tehát nem lesz gond, hogy az alaplap egyre van tervezve, de én mégis kettőt dugok rá úgymond? Mióta használod? Semmi probléma nem volt még ebből? Köszi!
2018. ápr. 19. 23:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Már egy éve semmi baja nem lesz
2018. ápr. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A sima Y elosztásból nem lett semmi hátrány?

Teljesítmény, vezérlés csökkenés?

2018. ápr. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vettem semmit észre igaz 4 módból mind kettő standardon fut nálam biosból, úgy állítottam be 4/3. legnagyobb és gond nélkül fut.
2018. ápr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!