Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsol ki a monitor...

Miért kapcsol ki a monitor játék közbe?

Figyelt kérdés
Van egy Asus Strix R9 380 2Gb Oc verziós kártyám, és a problémám az lenne hogy folyamatosan kikapcsol a monitorom fél óra max 1-2óra játék után, tegnap 3x csinálta ezt meg + a kártya ventije is leállt. Kiszedtem kifújtam, visszaraktam ment. Ráraktam a frissebb drivert, akivel egészen jól elment mostanáig. De most a kártya ventije nem állt le, csak a monitor villogott hogy: VGA No Signal, ilyenkor csak a gépen lévő resettel lehet helyrerakni. Nos ezután visszakapcsoltam és 5perc után újra megcsinálta. Túlmelegedni nem melegszik túl, mert játék közben figyeltem, hogy 61fokon megy stabilan. Szóval teljesen megvagyok lőve, hogy mi a fene lehet vele.

2018. márc. 24. 22:44
 1/3 MGéza ***** válasza:
Sajna úgy néz ki hogy haldoklik. Ezen esetleg gpu reballozással lehet segíteni, mással nemigen. A jelen helyzetben én biztosan nem dobnám ki hanem megpróbálkoznék vele.
2018. márc. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mit takar az a reball, ha szabad megtudnom?
2018. márc. 24. 23:14
 3/3 MGéza ***** válasza:
2018. márc. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!