Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel 82845G Graphic Controlle...

Intel 82845G Graphic Controller - Ez a videókártya elbírja a NFS: Most Wanted-et?

Figyelt kérdés
Intel 82845G Graphic Controller - integrált videókártya. Ez elbírja a Need For Speed: Most Wanted-et? Ha felteszem a játékot, tudok vele játszani gond nélkül?
2010. jún. 10. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Játékra karcsúak az integrált videókártyák. Ha elindul, akkor igencsak kompromisszumokkal lesz majd hajlandó megfelelően futni.
2010. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikori technologia amit te irsz, nekem Intel X3100-asom van, es az viszi rendesen a Most Wantedet(epp most fejeztem be). Ha ennel ujabb a tied akkor tuti menni fog, ha regebbi vegulis akkor is, csak a proci meg a ram is nagyon sokat szamit. Ez az X3100-es peldaul dogeros procival es sok rammal viszi az Undercovert is minimumon.
2010. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikori technológia. Nem merem kipróbálni, félek, hogy elcsesződik tőle a gép.
2010. jún. 10. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csesződik el, legfeljebb nem indul vagy lassan fog futni.
2010. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!