Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát ajánlotok?...

Milyen videokártyát ajánlotok? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Itt vannak néhány adatok a gépről, egy videokártyát szeretnék hozzá beszerezni, csak ezen részéhez nem igazan értek és nem akarnék rosszat venni.


Processzor: AMD A6-6400K APU with Radeon(tm) HD Graphics 3.90 GHz

RAM: 8GB (2x4GB DDR3)

OP rendszer: 64 bites Windows 7 Ultimate

Alaplap: GIGABYTE F2A55M-HD2


Ha valami infó még kellene, akkor írjátok meg. Válaszotokat előre is köszönöm!



2018. márc. 1. 15:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy nem kell egy erőgép, valami ami kb minden játékot (GTA V, COD WW2, stb) alap, vagy normál grafikával elviszi.
2018. márc. 1. 15:30
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
RX640. Van belőle 4gb-s is. Használtan olcsón be tudod szerezni. Pont elég lenne neked szerintem.
2018. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi 460-at akartam írni.
2018. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy gtx 1050 sem lehet rossz választás.Bár most nagyon fent van az ára mindegyiknek, de te döntöd el.Ami sztem megéri:

[link]

2018. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy valamit felejtettél ki barátom, hogy használt vagy új kel és, hogy mennyi a keret :D! Egyébként meg GTX 1050-et ajánlok, de meg ne, hogy kiderűljön, hogy az sem fér be a keretedbe :D!
2018. márc. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy persze esetleg nagyobb a kereted!
2018. márc. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

GTX 1050 +1, esetleg GTX 960 használtan. Mivel nem írtál tápot, ezért nagyobb fogyasztásút nem merek ajánlani.

Illetve szólok, hogy a procid sem egy túlzottan erős darab, bizonyos játékoknál majd az is lehet hátráltató tényező.

2018. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!