Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megéri egy AMD R7...

Pecsek12 kérdése:

Szerintetek megéri egy AMD R7 370 videókártyát egy NVIDIA GEFORCE GTX 1060-ra lecseélni ha gépemben jelenleg egy AMD A10 5800k Processzor működik?

Figyelt kérdés
Azt hallottam nem biztos hogy ki tudja hajtani a kártyát, a játékokban kevés/az R7 370-hez képest alig lesz több az fps. Szerintetek tudok majd 1366x768-as felbontás mellet High/Ultra beállításokon stabil 45-60 droppok nélküli fps mellett olyan játékokkal játszani mint a Witcher 3, AC Origins, PUBG, Watch Dogs 2, GTA 5?
2018. febr. 17. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem árt cserélni. De tudnod kell, bogy az ac origins, pubg, wd2, gta5 zabàlják a procit. Droppjaid lesznek nem is kicsik. Az a10 5800k már nagyon kevés.
2018. febr. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kihajtani biztosan nem, mert nem juhász se tehenész, hogy kihajtsa a rétre legelni a videokártyát a processzor.


Amennyiben arra gondolsz, hogy előbb lesz cpu limited, a válasz igen, méghozzá erőteljesen.

A kártya teljes erejét nem fogod tudni kihasználni játékoknál teljes mértékben. Persze vannak kivételek, lásd gpu stress test, a procinak szinte csak az op rendszert kell futtatnia a videokártya meg el akar füstölni.


witcher 3, gta 5 jól optimalizált játékok, azok szépen fognak menni, origins, pubg esetében meg masszív fps dropokra számíthatsz.

2018. febr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, ha egy GTX 970-t veszek, azt jobban ki tudom majd használni? Jobb lesz-e a helyzet valamivel? milyen megfelelő processzort tudtok ajánlani 70e alatt? Nekem jelenleg egy ASUS A58M K Fm2+ alaplapom van kell-e újat vennem hogy az új processzor kompatibilis legyen? Ha igen mit ajánlotok mondjuk 30e alatt?
2018. febr. 18. 01:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha olyan procit veszel amit nem támogat az alaplapod, vagy netán már a foglalata is más mint a mostaninak akkor igen, kell venned másik lapot. Ha olyat választasz ami meg már ddr4-es ramokat támogat csak akkor még ramot is venned kell.
2018. febr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!