Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyikbe dugjam, mi a különbség?

Melyikbe dugjam, mi a különbség?

Figyelt kérdés

Van egy Sharkoon VG5-W házam és egy Gigabyte b250m d3h alaplapom. Az usb-je a háznak kétféle csatlakozással rendelkezik. Egy nagyobbal, és egy kissebbel. Ha az alaplapon csak az egyik lenne megtalálható akkor nem kérdés, de sajna mindkettő megtalálható.

A kissebbből a lapon alul van 2db, a nagyobból pedig a 24pin tápcsati mellett (alatt) van egy db.


A kábel management miatt a nagyobba dugtam, de érdekelne melyik lenne a jobb, mi a különbség?


Kép az alaplapról: [link]


2018. febr. 10. 03:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Az alaplapon a nagyobb USB3, a lenti kisebbek USB2 szabványúak. Az USB3-mal jóval gyorsabb adatátvitel.

A házad "kisebb csatlakozója" nem véletlenül az előlapi hanghoz (mic,ear) tartozik? Csak mert a házleírása szerint elől nincs USB2.


[link]

2018. febr. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :)


És nem, egy kábelről jön az usb3.0 és 2.0 amúgy, gondolom akkor azért csinálták meg így hogy régi alaplapokkal is jó legyen a ház.

2018. febr. 10. 03:50
 3/3 anonim ***** válasza:
24 pines csati mellé bedugod usb3.0-ára és kész, én is így raktam össze anno ezzel a gépházzal a gépet. a 2.0ásat nem kell bedugni, mert van 3.0, akkor meg minek használnál lassabbat nem?:)
2018. febr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!