Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » NZXT Source 340 vs Phanteks...

NZXT Source 340 vs Phanteks Eclipse P400 PH?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb ház, te melyiket vennétek a kettő közül? Akinek volt dolga velük, vagy valamelyikkel az írhatna róluk pro-kontra. Illetve, ha tudtok alternatívát hasonló összegért azt is szívesen meghallgatom.

Egészen konkrétan e két ház között vacilálok:


NZXT

[link]


Phanteks

[link]


Az NZXT-t sokan ajánlották, viszont sok helyen (főleg külföldi fórumokon) inkább a Phanteks-et ajánlották.


A keret egyébként 20 ezer Ft környéke.



2018. febr. 6. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Phanteks. Több NZXT terméket is használok (köztük egy Phantom Full Tower-t), és nagyon nem vagyok velük elégedett.
2018. febr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy átfogó leírás a házról, olvasd el.

2018. febr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Soha nem vennék olyan házat, ahol a fenékrekeszbe kell eldugdosni az összes alkatrészt. Engem nem érdekel, hogy néz ki, az alkatrészek legyenek szabadon, és szellőzzenek kedvükre.

De a kettő közül a Phanteks, a NZXT-k szerintem igénytelenek. Még egy 20 ezres házban se legyenek éles, sorjás, hajlékony lemezek. A 40 ezres kategória már igényesebb kidolgozású, de az olcsóbbak elég bazáriak.

2018. febr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! Eredetileg is a Pahteks tetszett jobban, szóval ezt veszem. :)
2018. febr. 7. 09:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!