Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen fejhallgatót vegyek...

Milyen fejhallgatót vegyek 24. 000Ft alatt?

Figyelt kérdés

Eddig egy Audio technica ath-m30x -et néztem ,de kiváncsi lennék a véleményetekre.

Zárt típusú, jobb lenne egy kiegyensúlyozott hangzás legyen picit erősebb basszusa,

zenei stílusok: dubstep, hardstyle, "trap nation",

Ti milyen fejhallgatót választanátok ha lehet indoklást is kérnék.

Előre is köszi :D



2018. jan. 30. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ami nekem van az egy philips, pontosabban az SHP2500-as modell. Ennyiért nem gondolná az ember, hogy ilyen minőséget kap, pedig igen. Hátránya (a te szemszögedből), hogy nem zárt rendszerű, sőt, eléggé áthallható rajta minden még ha koxon is hallgatod. A hangzása inkább közelít a flat-hez, tehát alap, mindenféle eq-bullshit nélkül. Ami jelet kap azt továbbítja. Hosszú a kábele nagyon, ez picit halkabb hangzást eredményez. Jól szól, tényleg, ilyen téren nem kifogásolható. Apám eléggé vájt fülű, eléggé pro régebbi cuccokból álló erősítői és hangfalai vannak, van külön fejhallgatója is, de előzőleg ez a modell volt neki amit említettem. Amióta hallgatja a zenéket azóta én is egyre inkább ráálltam a jó minőségben való zenehallgatásra, tehát hallom a minőséget egy szépen felvett zene és egy szarul felvett között. A technikai részét a fejhallgató hozza, az biztos, apám szerint is és szerintem is. Persze szubjektív, kinek mi a szép hangzás, de ezzel bajod nem lesz. Én ezt tudom ajánlani, mivel ezt teszteltem, tudom hogy szól. Amit javasolhatok, hogy ne online rendeld a kiválasztott modellt. Keress fel boltokat személyesen, ahol letesztelheted hogyan is szól. Vagy játssz horgászt, és halássz, rendelj neten, hátha kifogod a jót :D

Amik márkák jók: Sennheiser (kicsit drágább kategória), Onkyo (csak hangszórót hallottam tőlük, de az príma volt), Bang & Olufsen (VR-osok próbálták ki egyik modelljüket, állításuk szerint jól szólt), Philips, Pioneer, Harman/Kardon, Beyerdynamic (apám fejhallgatójának a márkája, nagyon jól szól), JBL esetleg meg az ilyesmi feltörekvő márkák. A Beats elvileg jó még, de a termék "pool-om" ebben a márkában nem nagy, úgy értem még nem próbáltam egyik terméküket sem ki.

2018. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!