Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a gépet megéri már lecseré...

Ezt a gépet megéri már lecserélni, vagy még jó lesz?

Figyelt kérdés

Intel Core i7 3970X

16 GB ram

Asus Strix GTX 1070 videokártya

A gép elsősorban munkára másodsorban Full HD játékokhoz kel, de inkább munkára mert ha én Ryzen konfigon gondolkozom és gondolkoztam a Ryzen 1800x-en de mivel munkára is kel a gép ezért AMD Ryzen Threadripper 1900X és 32 GB ram-on illetve venni Asus Strix GTX 1080 Ti videokártyát ?



2018. jan. 24. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt neked kell tudnod, hogy a munkádhoz milyen erősségű gép kell. Játékokhoz teljesen megfelel a mostanid is.
2018. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Munkához már kéne egy Ryzen Threadripper vagy egy i9, de pontosan nem tudom, hogy elég e mondjuk a Ryzen-ből a 8 magos is vagy még több mag kel!
2018. jan. 24. 22:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát azt mi se fogjuk tudni akkor megmondani.

Ha leírod a pontos nevét a programoknak amiket futtatni szeretnél, akkor lehet tudni írni valamit rá. De így...

(Amúgy "munkához kell". Ez mit takar? Ha ilyen komoly gép kell, akkor gondolom nem vagy kezdő a szakmádban, vagyis már tudnod kell hogy gyengébb gépen hogyan muzsikálna a dolog.)

2018. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez ugrott be nekem is... ha ennyire komoly gép kell a munkáidhoz, akkor hogy nem ismered annak követelményeit?
2018. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Fake! Játsza az eszét, hogy neki mennyi pénze van, vagy szeretné ha lenne! Egy ilyen gép kihasználásához már komoly mérnöki múltal kell rendelkezni. Mármint a munka terén. Nem hiszem, hogy komolyan gondolná egy mérnök, hogy itt, ezen az oldalon önjelölt informatikusok majd megmondják neki a tutit, hogy mire van szüksége.

Egyébként napok óta látok itt egy újra, ês újra ismétlődő kérdést, hogy 1700000 forintból milyen gépet rakjak össze.

Ez a kérdés is erősen azokra hajaz.

2018. jan. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%

"Fake! Játsza az eszét, hogy neki mennyi pénze van, vagy szeretné ha lenne!"


Még szerencse, hogy te résen vagy és leleplezed, hiszen személyesen is ismered a kérdezőt. Pedig már majdnem azt hittem, hogy csak egy nagypofájú tuskó vagy.


"Egy ilyen gép kihasználásához már komoly mérnöki múltal kell rendelkezni."


Vagy csak el kell indítani egy videóvágó programot...

2018. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
prociból mindenképp Ryzen Threadripper 1920x vagy i9 7920x ezeknél nagyobb intel vagy amd procit már nem használ ki egyik játék sem! Mondjuk úgy látom neked munkára kel a gép ezért inkább egy Ryzen Threadripper 1950x vagy i9 7960x vagy pedig i7 6950x! De az AMD jobban megéri mert munkában ugyan olyan jó és sokkal ólcsobb mint az intelek! Mondjuk az i7 6950x nem éri meg mert annál már az i9 7920x jobb munkában szóval azt inkább mégis mindenképp hagyd!Szóval vegyél bele egy Ryzen Threadripper 1950x procit ramból 64 GB-t és minimum 4000 MHz-s legyen de ha csak muszály. Ha nem muszály akkor mindenképp kőltsél többet és vegyél 4266 MHz-set , VGA-ból pedig AMD Radeon Vega Frontier Edition Liquid 16GB HBM2 videókártyát mert, hogy az GTX 1080 Ti lehet, hogy erősebb lenne játékban de az AMD munkában jobb és Full HD gamera akár 144+ fps-el viszi a játékokat ki max-olva a Full HD ki se használja már az a vgat sem!
2018. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Oké ez az összeállítás akkor így jó is lesz nekem:


[link]


[link]


64 GB ram ugyan nem kel de a jövőre gondolva esetleg jöhet az is: [link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2018. jan. 25. 17:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Te most NASA jelölt vagy vagy ezt te mire tudnád kihasználni?
2018. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A munkámra meg a blenderes műveimre akár a 22 magos Xeon procit is ki lehet használni meg bármi mást amit ide most le írtam persze talán a 64 GB ram-ot nem!
2018. jan. 25. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!