Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tenda N300 F303 firmware...

Tenda N300 F303 firmware frissítés?

Figyelt kérdés
Vettem egy Tenda N300 F303 routert. A beállításaiban sehogy nem lehet "Advanced" módba lépni. Az eredeti gyári firmware-vel szinte semmit nem lehet beállítani. Néztem a gyári oldalon, de konkrétan ehhez nem találtam. Ami a legjobban közel áll hozzá, az a N300 FH303 firmware-e. Van valakinek tapasztalata vele? Lehet ezt használni hozzá?

2018. jan. 18. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:

De miért kell közértben árult routert venni?


Vidd vissza és cseréltesd be egy normálisra pl TP-link, nem viccelek.

2018. jan. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást, de nem kioktatást várok, hanem választ a kérdésemre. Semmivel sem jutottam előbbre vele.
2018. jan. 18. 09:13
 3/8 P.O.C. ***** válasza:

Hiába erőlködsz vele, sajnos az elsőnek igaza van. Nem találsz olyan szakmai fórumot, ahol ajánlják ezt a hulladékot. A TP-Link mondjuk csak néhány fokkal jobb nála, de legalább annak van normális terméktámogatása, több éves termékekhez is jelentetnek meg új firmware -eket. Sőt a Tendával ellentétben a TP-Linkeket okosítani is lehet linux alapú firmware -ekkel.


Idegen firmware -t meg nem ajánlatos rárakni, mert könnyen téglát csinálhatsz az eszközből. És akkor még vissza sem tudod vinni. De nagy valószínűséggel engedni sem fogja. Ha még benne vagy az időben, legjobb amit tehetsz hogy elállsz a vásárlástól, és veszel egy normális márkát. És ne csak az ár legyen az egyetlen szempont a következő kiválasztásánál.

2018. jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi, így már tiszta a kép.

Használtan vettem egyébként egy ezresért.

2018. jan. 18. 10:16
 5/8 P.O.C. ***** válasza:
Többet nem is ér, de annyit már csak a DC adapter miatt is megért.
2018. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.O.C. ***** válasza:

Még az jutott eszembe, hogy lehet csak az "Advanced" link nem működik neked.

Mi lenne ha címsorból próbálnád elérni? Úgy mint:...

[link]


Persze előtte jelentkezz be. Egy próbát megér.

2018. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de már megoldottam. Frissítettem a firmware-t és most tobzódok a beállításikban
2018. jan. 18. 15:05
 8/8 anonim válasza:
Hello! A firmware melyik verzió és honnan töltötted le? Már ideje kutatok utána, de ehhez a modellhez csak régebbi verziót találtam. Azt meg nem mertem telepíteni, nehogy tégla legyen.
2018. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!