Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek milyen videókártyák?

Ezek milyen videókártyák?

Figyelt kérdés

2 AMD-s káryta mostanában nagyon fel keltette a figyelmem ,a kártyák elég régimódinak néznek ki, viszont R9 kártyákról van szó! Mondjuk most nézem a 450 az R7 450: [link]


[link]


És mint láthatjuk úgy néznek ki mint az ősrégi kártyák. De hiába mert nem a ki nézet dönti el a teljesítmény ,most nekem pont egy Radeon R7 350-em van amit pár hónapja 20k-ért vásáróltam ,és olyan szinten van teljesítményben mint az R7 250x,de ezekre a kártyákra max akkor cserélnék ,hogyha ki derűlne ,hogy legalább egy gtx 650 ti vagy 750 vagy valami ilyesmi szinten teljesítenek ,de nem veszem meg egyiket se mert egyenlőre nem akarok vga-t venni ,csak fel tette a kérdést ,mert kíváncsi vagyok hogyan teljesítenek és milyen kártyákról beszélünk?



2018. jan. 17. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A GTX 650Ti erősebb ennél a két kártyánál, a GTX 750 meg pláne.
2018. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az R7 350 meg se közelíti az R7 250x-et, de még a réginek számító r7 240-et se :D (ami meg alatta van a 250x-nek)


ahogy írták, gtx 650ti jobb nála, felesleges volt az a 20 ezer érte, mikor 22-ért vehettél volna gt1030-at ami a jelenlegi nagyon low budgetes játékgépek alapja.

2018. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az R7 350 ,hogy lehetne gyengébb az r7 240-nél ,röhely volt ez a válasz :D! Esetleg az R7 250x-nél lehet ,hogy gyengébb egy kicsitvel ,de az R7 250-nél erősebb,és én mégis Full HD-n Battlefield 1-ztem vele!
2018. jan. 17. 17:37
 4/5 Brandon41 ***** válasza:
Ha valaki ránéz egy ilyen kártyára, akkor kinézetre meg lehet állapítani, hogy mennyire erős. Mivel ezeken nincsenek olyan Nagy hűtő bordák, ezért a hőleadása sem valami nagy lehet, ami a teljesítményére is utal (legalábbis szerintem).
2018. jan. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pedig valaki véleménynek az egyik kártya alá oda írta ,hogy battlefrontot elviszi FHD High beálításokkal, meg, hogy kelett hozzá vennie új hűtöt szóval lehet nem olyan gyenge cucc az!
2018. jan. 18. 13:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!