Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most ha valaki videózni...

Most ha valaki videózni szeretne, annak tényleg elég egy ilyen gép?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót és ott azt mondták ,ha videózni szeretne valaki és nagyon kedvező áru pc-t szeretne venni akkor procinak jó lesz az i3 ,de azt is mondta ,hogy már egy Core 2 Duo E7600 is elég oda ,videókártyánál pedig azt mondta ,hogy GeForce GT 420 már elég videózáshoz ,de még azt mondta ,hogy ajánhatja még a nagyobb testvéreit is a GT 430 és GT 440-et meg persze 4 GB ram , na meg akár persze 720p monitor ő 1366x768-sat rakot a vidibe d,e azt mondta ,hogy felesleges mert a yt-n úgyis 720p-ben lesz nézhető a vidi persz azt is meg mondta ,hogy 720p 30 fps-re lesz elég na meg ,persze mondott Gamer billentyűt és gamer egeret is ,és még azt is mondta ,hogy persze egy ilyen géppel ilyen játékról lehet videót csinálni pl Cs:go ,Battlefield Battlefield 4,Lol,Far Cry 3 valóban lehet egy ilyen géppel videót csinálni 720p-ben 30 fps-el akár még ezekről a játékokról is?

2018. jan. 16. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, ez a reklámozás legszánalmasabb módja. :)
2018. jan. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a baj veletek gyerekekkel, hogy láttok egy videót, és kézpénznek veszitek. Azt kell nézni, hogy ki mondja.

Gondolom ennek a srácnak több évtizedre visszatekintő számteches múltja van, így joggal osztogatja a tanácsokat, hiszen mindenhez ért, mindenről van tapasztalata, hiszen a 14 életév amit leét eddig, feljogosítja őt ilyen baromságokra. :)

2018. jan. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ekkora kamu sz*rt, hagyjuk :D

720p videózáshoz ennél kb 3x erősebb gép kell.

A youtube-on meg állítható a felbontás, mire rakod, de tényleg hülyeség, mikor én 1080p-s videókat nézek ott.


Ezzel a géppel minden lowon játékban el nem éred a 30 fps-t, nem hogy még terheld a gépet egy felvevővel is.


A gamer billentyűzet és egér együtt többe kerül (már a normális, nem gagyi, "gamer" feliratot 5 milliószor rányomva az eszközre fajta), mint a fenti komplett gép (igen, bizony egy normális gamer billentyűzet 25-40 ezer, egér szintén hasonló árban van), szóval ez erőteljesen felejtős.


Videózáshoz nem ártana minimum 2. generációs i5, de inkább 3. meg egy normális videokártya, amit nem irodai gépekbe szántak (mert a GT széria az).

2018. jan. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyik az ,hogy a srác szerintem a legalapabb videózási fórmát gondolta azaz a 720p@24fps-t ,de pl az első 2 kártyával még úgy sem lehet vidizni pláne a gt 420-al nem annál még az intel HD 4000 is erősebb ,a Core 2 Duo E7600 szintén nem lehet akkor oda minimum egy i3 560 ,mert ezzel a konfiggal nem lehet még azokról a játékokról se pl cs:go-ról se,talán BF3 meg a lol oké ,de cs:go far cry 3,BF4 meg pláne nem ,de i3 560 és GeForce GT 440-el már úgyahogy el lehet lenni ezekkel a játékokkal!Én is már láttam olyan vidiseket akik GTX 550 Ti-vel GT 730 meg GT 630-al vidiztek persze ilyenekről ,hogy cs:gomeg ilyenek ők is!
2018. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!