Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Számítógépet tudtok...

Milyen Számítógépet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Szeretném már kicsit felújítani a gépem,mert már rég fejlesztettem,egy fx6300-am 8gb ddr3mas ram, és egy radeon hd7790,Mivel az alaplapom már elég régi mindenképp lekéne cserélni,a ramot meghagynam és a procit meg a videokartyat cserélném le mert főként azok fontosak játéknál.Gondolkoztam egy fx8350-ben meg gtx 1050TI-ben?

Mit gondoltok?


2018. jan. 10. 19:01
 1/5 MGéza ***** válasza:
Azt, hogy a 8 magos Fx-el nagyon sokkal nem leszel előrébb, mivel 6 magot is kevés játék használ ki, egy magon meg nem sokkal erősebb. Szóval inkább egy erősebb videokártya.
2018. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De erosebb videokártya semmit nem er ha proci gyenge mellette
2018. jan. 10. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:

De a te procid még vígan jó lesz az 1050ti mellé.

Ha meg már az alaplapot cserélnéd, akkor teljesen fölösleges maradni az am3+-nál.

2018. jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mivel játszasz.

Ha BF1-el és hasonló címekkel amik keményen terhelik a VGA-t és a CPU-t hasonlóan akkor én a CPU cserével kezdeném.

Komplett platform cserét érdemes csinálni, AM4-re.

Mert egy Ryzen 3 1200 is bőven elég teljesítményt nyújt a játékok többségéhez, jobb választás mint egy FX8320.

Utána mehet egy VGA csere, de semmikép sem egy GTX 1050Ti-ra, legalább egy GTX 1060 teljesítményére.

Az a HD7790 erősebb mint egy 750Ti.

Ha VGA igényes címekkel játszasz akkor legalább egy GTX 1060 3GB-ra érdemes cserélni, LEC-nél elég olcsón hozzá lehet jutni.

2018. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hat leszeretnek mindent cserelni kivéve a ramot.

Es olyanokkal szeretnék játszani mint a ac origin meg bf1 akkor syndicate, meg a mai játékok. De persze nem lenyeg nekem max beallitas.

Egy konfigot tudnátok leirni es megneznem.

2018. jan. 10. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!