Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az én konfigom:fsp 700w táp....

Csistvan kérdése:

Az én konfigom:fsp 700w táp. Asrock Z77 Extreme 6 alaplap . I7 3770 proci 8 gb corsair 2x4 gb ram. Asus R9 290 4gb vga. Windows 7 és a gpu tweak ben alap hejzetben 85-93 `c fok a vga és van mikor nagyon laggol a gép asztalon is. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 17:34
 1/6 anonim válasza:
szakértő
2017. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tàpegység nemlehet hogy kevés? Ja és hozzàteszem hogy cooler master seldon 120v vízhűtéssel hűtöm a procimat
2017. dec. 30. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
A kártyát lehet, nem ártana kipucolni. Vagy megnézni, pörögnek e egyáltalán a ventilátorai.
2017. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hűha. Ott vmi baj van.

Még meghajtás alatt sem szabadna asztali gépnek 60fok fölé mennie. De nagyon max a 70.

Nem passzív hűtéses ez a taliga?

Vagy. Hát en nem is tudom. Bereked a levego a hazba?

Venti csekkolás, portalanítás. Ha nem akkor vigyed a kereskedőhöz eladni és vegyél mást...

2017. dec. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk leírhattad volna, mióta van ez az állapot. Új kártya? Használt? Csak mert egy zárt alig szellőző házban sem szabadna alapjáraton, de még csúcsjáraton sem ilyen magas hőfokokat produkálnia.
2017. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma. Elsösorban ujrapasztázással kezdtem ,nem segitett.De volt Nekem egy accelero Twin turbo 3 Vga hütésem rá tettem és 65 fok fölé nem megy. gyári hütés volt rajta nemtudom mi lehetett a probléma de megoldódott ez a lényeg kösz mindenkinek a segitséget
2018. jan. 4. 23:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!