Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik tápegység lenne jobb...

DAO kérdése:

Melyik tápegység lenne jobb választás?

Figyelt kérdés

Moduláris 650 W-os tápot szeretnék venni (moduláris vagy fél-mooduláris), csak nem tudom, hogy melyik a legjobb választás. Melyik a jobb egy olyan gépbe, amit csak játékra használnék?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2017. dec. 2. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

EVGA G3 vagy P2.

Ezek alatt van az EVGA G2 és az RMX, Aerocool P7.

Utánuk következik az Enermax Revolution XT II, TT Toughpower és a Cooler Master V650W, Hydro G kicsit ezek alatt.

2017. dec. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a pénz nem számít, és csak ezek közül lehet választani, én EVGA P2-t vennék. Mondjuk az Aerocool is meglepően frankón sikeredett a márka eddigi modelljeihez mérten.


Igazság szerint nem lőhetsz mellé nagyon egyikkel sem, viszont az FSP Hydro G, és a CM V650 árazása nagyon az egekben van, így azoknál van jobb választás. Meg az EVGA G2 és G3 is gyakorlatilag egy áron van, így nem kérdés, hogy a G3 jobban megéri.

Illetve még az EVGA B3 is egy érdekes történet: [link] Szóval ha nagyon biztosra akarsz menni, azt hanyagold.

2017. dec. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, a B3-t azt kihagytam.

Elvileg az EVGA visszajelezte hogy mindegyik táp Superflower beles, annak ellenére én is hanyagolnám, illetve elég alacsony minőséget képvisel a többihez képest.

2017. dec. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!