Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem müködik megfelelöen a...

PISTA++++ kérdése:

Nem müködik megfelelöen a kamera. Keresse fel a gyártó webhelyét a hibaelháritási lehetöségekért. Mit kell csinálnom hogy müködjön a windows kamera?

Figyelt kérdés
Van egy acer Extensa 5620-as laptopom a napokban telepitettem fel rá a 32-bites Winows 8.1 Pro n-t. A messengeren meg mindenhol müködik a kamera de a winows kamera ezzel az üzenettel fogad. Legújabb illesztöprogram van feltelepitve a acer crystal eye webkamerához. És továbbá telepitve van az Acer creystal eye webcam is ha azt nyitom meg akkor azt irja ki hogy Camera not found!.Mit tegyek Van egy olyan kamera alkalmazás ami olyan mint a windows kamera?. Ennél a két alkalmazásnál egyszerüen NEM AKAR MÜKÖDNI a webkamera a webkamera bekapcsolásánál nincsenek ott ugyhogy ott se tudom bekapcsolni nekik. MI a teendőm? Hogyan legyen jó? Nincs kamerabekapcsoló gomb teljesen el vagyok akadva. az fn +v kombináció semi müködik.
2017. dec. 1. 21:16
 1/2 Skul Stars válasza:

Nem kompatibilis Windows 10-el,inkább rakjá rá Linuxot,vagy vegyél egy másik gépet.


Acer Extensa 5620 Series

Acer Extensa 5620GProcessor: Intel Core 2 Duo T5550, Intel Pentium Dual Core T2330

Graphics Adapter: ATI Mobility Radeon HD 2400 XT, Intel Graphics Media Accelerator (GMA) X3100

Display: 15.4 inch

Weight: 2.9kg

2017. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A két nővérem közül az egyiktől kaptam addig használom ezt amikor vissza nem jön az asztali pc-m. Egyébként Windows 8.1 van rajta. Kösz a választ! :)
2017. dec. 2. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!