Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csak 20 perc után tudok...

Miért csak 20 perc után tudok belépni a kedvenc oldalamra?

Figyelt kérdés
A monitoromon csak bevillanak a bevezető képek, aztán a nagy semmi, ill. ki-be kapcsolgatva egy pillanatra látom, hogy hol tartunk. Vakon kattintgatva eljutok a kezdőlapra is. Eleinte a számítógép kapcsolgatásával is bejött a kép, aztán észrevettem, hogy bizonyos idő(10-20perc)után, a monitor ki-be kapcsolásával is eljutok a megmaradó képhez. Azóta nem kapcsolgatom a számítógépet. Mintha be kéne melegedni valaminek a monitorban, csak már fogytán a türelmem, meg attól is tartok, hogy még nagyobb bajt generálok ilyen módon. Ha valaki azt mondja, hogy emögött nagyobb meghibásodás is rejtőzhet, tovább kerestetem a papírjait három háztartásban.:) Ez mindenképpen monitor-hiba? - kérdezi egy informatikai analfabéta, aki köszönettel várja a megerősítést.
2010. jún. 1. 12:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt még szeretném hozzáfűzni, hogy a későbbiekben semmi gond nincs.
2010. jún. 1. 12:19
 2/6 anonim ***** válasza:
A monitor kapcsol ki, vagy csak annak kattingatásával lehet elérni? Máskor nem jelentkezik ez a hiba (tehát az interneten kívül)?
2010. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az először föltett kérdésem nem volt ilyen félrevezető, csak nem kérdés volt valójában,ki kellett törölnöm. :(

Szóval, amikor bekapcsolom a monitort meg a gépet, csak felvillanak a képek, amiket folyamatosan kéne látnom. Ez addig történik(kb. háromszor), amig már nekem kéne kattintani a továbbjutáshoz,csak éppen fekete a kép. Ha kivárok egy elég hosszú időt, akkor a monitort ki, majd bekapcsolva ott a tökéletes kép, ami mindig is az, csak éppen nem látható, csak egy pillanatra, kapcsolgatáskor. Ha a háttérvilágítással lenne gond, akkor később is jelentkezne.

2010. jún. 1. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itt valami hardver hiba lesz, próbáld meg a monitort átdugni másik gépbe, ha ott is ilyen, akkor egyértelmű, hogy avval van a baj (de akár a videokártya is lehet)
2010. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tönkrement a monitorod háttérvilágítása. Pár 1000ftért bármelyik szervízben kicserélik.
2010. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az este nem volt türelmem, ma majdnem egy órás "melegedés" után talált magára(már nem is reméltem)a monitorom. "Van másik!" - délután talán ideér. :)

Köszönet a hozzászólásokért.

2010. jún. 2. 12:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!