Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gép baja?

Mi lehet a gép baja?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy a számítógépem, amióta kicsit fel lett turbózva(új videókártya, alaplap stb) a játékok nem működnek megfelelően.(nem a config miatt az teljesen rendben van és a régi játékoknál is gyakran előfordul) A leggyakoribb ami meg szokott történni, az a kék és piros textúra hibák vannak mindenütt, de olyan is szokott lenni, hogy például egy textúra elem nagyon megnyúlik és mondjuk a pubg esetében egy hosszú fű csík lesz a látóteremben végig és nem látok át rajta csak ha átmegyek. Emellett nagyon gyakokoriak a fagyások és olyankor gyakran a ctrl+alt+del se segít. Nem a monitoromban van a hiba, mert kipróbáltam és másik monitorral is előfordult. Az informatikus aki össze állította a gépet e-mailbe azt írta, hogy nem érti a problémámat, mert szerinte tökéletesen működik a gép... A videókártyával lehet probléma? Érdemes lenne garanciálisan minél előbb kicserélni?

2017. nov. 8. 18:28
 1/2 SIDLER22 ***** válasza:
Nagy eséllyel az illesztőprogramokkal lesz gond. Nekem régebben például az volt, hogy a haverom áthozta a TV jét és HDMI-vel (mert DVI-D-t használok) rákötötte a gépemet a TV-jére. Onnantól kezdve mindenhol a minecraftban beláttam a blokkok közé ha távolról néztem. Sajnos vannak iylen furcsaságok. Próbáld meg a drivereket újratelepíteni. Ha biztosra akarsz menni tedd újra az egész rendszert.
2017. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mivel fagyás is gyakori szerintem hardveresen hibás a videokártya, így érdemes visszaküldeni. Más gépben kell letesztelni, mást nem nagyon tudsz tenni. Persze ahogy mondták egy driver frissítés sohasem árt, de elég durva hibának tűnik, ami manapság nem jellemző.
2017. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!