Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Maximum kapacitásu HDD TV...

Maximum kapacitásu HDD TV csatlakozása?

Figyelt kérdés
egy 2017 smart TV mi határa a rá csatlakoztatot HDD tehát melyik a maximális kapacitásu HDDami felismer 1.5TB vagy 2TB 3TB 4TB 5TB 6TB 8TB mert van egy philips tv-ém és egy WD Blue 64MB 7200rpm 1TB belső HDD az egy külső házba van előszőr amikór kibontotam (a csomagolásbol ) akkor satával rádugtam az aztali gépemre formáztam NTF-re (afájkezelő nem láta csak a vezérlőpult/tárolo eszközök ott formáztam ) aztán a fájkezelő is látta aztán betetem a kulső házba majd ugy is rádugtam USB vel az aztali gépemre látta majd kiattam aztán rádugtam a medion akoya notbook-omra ott a fájkezelő nem láta csak a vezérlőpult/tároloeszközök pedig előte az aztali gépem fájkezelője látta majd a notbookon a tároloezközökben ismét forméztam aztán a fáljkezelő is látta sőt minden gépem de a TV nem látta pedig van még egy WD Caviar Green 64MB 7200rpm 1.5TB azt a TV felismeri ugyan aban a házban amiben az 1TB tettem az 1.5TB minden felismeri PC notbook TV de a 1TB csak PC notbook az lene a kérdésem ha az 1TB lemente az adatokat (filmek) a 1.TB ra majd a TB a FÁLJKEZELŐN formázom utána vissza másolom a filmeket utána TV látni fogja le játsza a filmeket ????
2017. okt. 29. 22:30
 1/7 Captain Logic ***** válasza:
Megpróbáltam elolvasni, de a második sort sem sikerült bejefezni. Kérlek, fogalmazd újra.
2017. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi van???
2017. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az hogy miért nem látya a tv-ém az TB HDD de a .TB meg igen és egy melyik a maximális kapacitásu HDD amit felismer
2017. okt. 29. 23:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Írj angolul, az jobban megy neked. Hátha megértjük, mi a gond.
2017. okt. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az 1TB HDD-émet a TV-ém nem ismeri fel de a 1.5TB-osomat igen és hogy menyi a maximum kapacitásu HDD amit egy TV még képes frlismerni
2017. okt. 30. 07:01
 6/7 anonim ***** válasza:

TV gyártójának a weboldala, a támogatási szekció, vagy a magyarországi vevőszolgálat választ adhat a kérdésedre. De ha 1,5 TB-t felismer, akkor az 1 TB-nél nyilván nem méretprobléma van. De annyira összekuszáltad a leírást, hogy halvány gőzünk nincs, éppen milyen partíció van a lemezen.

Kezd újra egyetlen eszközzel, törölj róla minden partíciót, hozz létre egy olyat, ami az 1,5 TB-oson van (fájlrendszer, clusterszám stb azonos legyen), formázd meg, tegyél rá egy filmet, aztán ellenőrizd a tv-n, hogy mit csinál.

2017. nov. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

1. feladat: olvas el egyszuszra a kérdésben leírt mondatokat.

2. feladat: olvasd el a tévéd használati utasítását, mit kezel USB-n.

3. feladat: fordítsd magyarra amit leírtál. Az, hogy Te tudod mit írtál, az egy dolog. Hogy mi képtelenek vagyunk megfejteni az meg a másik.

2017. nov. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!