Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy olyan...

Szeretnék venni egy olyan gamer pc-t amin az összes ma létező játék elfut, mennyiért tudok ilyet a legolcsóbban szerezni?

Figyelt kérdés
Ha lehet linkeljetek is köszi
2017. okt. 25. 17:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként jó lenne ha részletre vehetném de ha úgy nincs akkor jó egyben kifizetés is. Nem kell hogy Full Hd-s legyen meg ilyenek csak egyszerűen fusson rajta az összes játék szaggatás és lagollás nélkül normális minőségben (min 480 p)
2017. okt. 25. 17:18
 2/4 anonim válasza:
Jobb ha a számítástechnika kategóriába írsz, illetve én merem ajànlani a Prohardver nevű fórumot is, az aktívabb.
2017. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

480p, mint normális minőség? A legtöbb mai játéknál nincs is ilyen felbontás.

Olyan PC jelenleg nincs, amin pl. az ARK, az Ashes of the Singularity vagy a PUBG az esetek 100%-ában szaggatás és laggolás nélkül elfutna (egyébként a lag az internetkapcsolat függvénye, semmi köze a gépedhez). Hidd el, GTX 1080TI van a gépemben, és a fenti játékok beállítástól és felbontástól függetlenül belassulnak, beszaggatnak néha. Egyszerűen rosszul vannak optimalizálva.

Ha van monitorod, egered, billentyűzeted, stb, akkor szerintem kb. 180 ezer körül számolhatsz egy olyan géppel, amin 1920x1080 felbontás mellett, közepes-magas részletességgel futtathatsz bármit.

2017. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb gép, amivel lehet valamit kezdeni, az egy G4600 + GTX 1050 2GB / Ti 4GB kombó. Ez olyan 130-160 ezer Ft. VGA-tól függően.


Illetve lehet venni GT 1030-at is, az olyan 22 ezer Ft. De szerintem nem éri meg ilyen konfigra alapozni a jövőt.


A Pentium proci nem rossz, de nem is ad annyira stabil FPS-t, mint egy i3/i5/i7, vagy AMD Ryzen. De tény, hogy ár/érték arányban jó processzor.


Én egy G4600 + GTX 1050 Ti 4GB kombót javasolnék, mint legolcsóbb gép, amin elfutnak a játékok. 160 ezer Ft. Ennél lejjebb nem éri meg menni, mert szerintem több lenne a csalódás, mint az öröm.


Ház:

[link]


Táp:

[link]


Proci:

[link]


Alaplap:

[link]


RAM:

[link]


VGA:

[link]


HDD:

[link]


Ha nagyon kell optikai meghajtó (nincs benne a 160-ban), bár szerintem 2017-ben felesleges kiadás már. Árából inkább egy USB 3.0-ás pendriveot.

[link]


Persze lehet venni ilyet is, de én nem venném meg:

[link]


De ha mondanál egy konkrét árat, akkor jobban tudnánk segíteni, mert lehet neked van 200.000 Ft-od, akkor mehetnek jobb alkatrészek. De lehet 130-ad van mindenre, abba meg nem nagyon fér bele 1050 Ti.

2017. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!