Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnák venni az NVIDIA 6800...

Tudnák venni az NVIDIA 6800 GT videókártyámnál jobbat, ami nem kerül nagyon többe mint ez?

Figyelt kérdés
Mert van több játék minek lazán menni kéne,minden megvan:1GB RAM,Proci(2 magos),500 GB HDD,meg elvileg a vedeókártya is jó de sztem azzal van a gond.Előre köszönöm és értelmes válaszokat ha lehet!:D
2010. máj. 29. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az 1 GB rammal van a gond. Főleg Vista meg win 7 esetén, de anélkül is kevés.
2010. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok,én is azt mondtam de azt mondják a "nagyokosok"(ezalatt a gépkarbantartót és apámat értem),hogy elég az.Köszönöm a választ,de ha találsz esetleg ojat ami hasonló árba van és jobb akkor megköszönném ha elküldenéd ide.Thanks.
2010. máj. 29. 14:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah és azt nem írtam h WIN7-em van.;)
2010. máj. 29. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:
A 6800 Gt már elég régi kártya nem várj tőle szinte már semmit. Az 1 giga ram meg játékoknál mind1 milyen oprendszeren már kevés.
2010. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!