Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le a BIOS bekapcsol...

Miért fagy le a BIOS bekapcsoláskor?

Figyelt kérdés
Adott egy laptop (li1705).Korábban csinált már olyat,hogy bekapcsolás után nem ad képet,nem bootol be,semmit se csinál,csak megáll,de újraindítás után megy rendesen. Most pedig már bekapcsol képet csak kb. minden 3. indításra ad,de azt is annyira,h megjelnik az embléma,de lefagy. Próbáltam hogy kiveszem a ramot, de az se segített, volt amikor 3x besípolt,de volt amikor nem is reagált rá semmit. kivettem a wlan-t is,de utána se változott semmi, a merevlemezt is ivettem,de aztán semmi. néha beadja a logo-t,de a boot-ig nem jut el. Mi lehet a baj?
2010. máj. 28. 11:12
 1/2 anonim válasza:
Egy másik gépen keresd meg az alaplapodhoz tartozó BIOS frissítéseket és próbáld meg flash-elni a BIOS-t.Megvan az esélye, hogy elrontod, de ha követed az utasításokat nem lehet nagy baj.(A frissítést írd ki CD-re és a laptop indításakor rakd be.
2010. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ilyet, nálam meg van szakadva a monitor kábelje.... Nálad nem hiszem, hogy ez, de valami ilyesmi is lehet....


Vagy benne hagytál egy pendriveot?


Milyen BIOSod van? AMI, Award?

2010. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!