Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek milyet vegyek?

Szerintetek milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Monitort szeretnék venni.

Jelenleg egy 24"-os van de legalább (ha már újítok) akkor egy 27"-os kellene.

Ezen kívül a mostani fullhd-sat egy qhd (2560x1440) vagy egy 21:9-es ha jól tudom ultra widescreen-eset akarnák (2560x1080).

FONTOS nem kell mindenféleképpen új lehet használt is, csak kíváncsi vagyok mikyet keressek, melyiket éri meg, mi az ajánlott, és persze OLCSÓ legyen.

Az OLCSÓ alatt azt értem hogy nincs szükségem a több 100erzres asus meg mindenféle brutál monitorra csak egy mondhatni normál átlagos monitorra.

Illetve előny lenne a display port csati is mert abból van vagy 3 a videókártyán.



2017. szept. 30. 23:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Az LG-nek vannak ezek a 29 colos ultrawide monitorai 70 ezer körül, ez a legolcsóbb megoldás, ami megfelel az igényednek.

Példa: [link]

Lehet esetleg vadászni hasonlókat hardveraprón használtan, monitorok annyira nem szoktak tönkremenni.

2017. okt. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!