Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I7 8700-as procihoz milyen...

Krate kérdése:

I7 8700-as procihoz milyen alaplap fog kelleni? Szerintem egy msi h170 gaming m3 alaplapjó lesz hozzá.

Figyelt kérdés

2017. szept. 29. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz hozzá jó, új Chipset(ek) jön(nek) hozzá.Egyenlőre az biztos hogy az egyik a Z370-es lesz.
2017. szept. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Nem lesz átjárhatóság


Utóbbival kapcsolatos hír, hogy az előzetes próbálkozások alapján az azonos tokozás és foglalat ellenére a Skylake és Kaby Lake processzorok nem működnek majd a 300-as lapkakészlettel szerelt, Coffee Lake CPU-khoz tervezett új alaplapokban. Ahogy a HWSW már augusztus elején megírta, az új processzorok sem működnek majd a régebbi, 100-as és 200-as chipsetekkel szállított LGA1151 alaplapokkal, tehát az Intel teljesen elvágja a platformok közötti átjárhatóságot."

2017. szept. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen még annyi kérdésem lenne hogy vajon ezek az új alaplapok mikor jönnek ki ? A procival együtt vagy késöbb?
2017. szept. 30. 08:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Most ,hogy kicsit jobban utánna néztem már látom, hogy október elején de azt sehol nem találtam ,hogy menyibe fog kerülni? Válaszokat előre is köszönöm
2017. szept. 30. 09:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!