Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 16 GB-os pendrive-ra és...

Egy 16 GB-os pendrive-ra és szintén 16 GB-os microSDHC kártyára ugyanannyi adat fér?

Figyelt kérdés
Mindkét adathordozóra ugyanannyi képet szerettem volna kimásolni, a pendrive-n ez 7,94 GB helyet foglalt el, míg az SD kártyára alig másoltam fel valamit és a következő megnyitáskor, mikor folytatni akartam a képek felvitelét, formázásra utasított. A "Tulajdonságok"-nál 100% foglalt területet jelez a kördiagram, de 0 bájt szabad és 0 bájt foglalt területet mutat. Rossz a kártya? Próbálom majd formázni, de már jártam így pendrive-vel is, hogy formázás után is újra és újra formázást kér, akár FAT 32-re akár NTFS-re formáztam. Így az kuka lett! Köszönöm, ha valaki válaszol.

2017. szept. 19. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
14.7GB fér az SD-re, pendrive kingston 14.4GB ntfs mind a kettő
2017. szept. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Újra formáztam, fel is tudtam másolni az összes képet, valóban nagyjából annyi helyet foglalt el, mint a pendrive-on. Bár valami bibije mégis van az SD kártyának, mert néhány mappa másolásánál ellenőrzésre figyelmeztet, de a képek egyenlőre még tárolva vannak. Üdv.
2017. szept. 21. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!