Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lassú az adatmásolás...

Adam1c1 kérdése:

Miért lassú az adatmásolás pendrive-ra, (annak ellenére is, hogy 3. 0-ás)?

Figyelt kérdés

Gépem előlapi csatlakozója közül is több 3.0-ás, erre regidtam a pendrive-omat közvetlenül, ami szintén ezt a szabványt támogatja, de lassabb, mint másnak a 2.0 .

17MB/s átlagban a mért adatátviteli sebessége. Ami ugye gyalázatosan kevés. Gigabyte B250M-DS3H alaplapom van. ha ez fontos. Egyébként full új az egész gép az utolsó szögig.



#USB #adatmásolási sebesség
2017. szept. 5. 20:24
 1/3 anonim válasza:
Egy formázást csinálj! Ami rajta van a pendriveodon vannak fontos dolgok azokat másold ki a asztalodra és ami nem kell PL: filmek azokat hagyd rajta és nyiss meg egy mappát baloldalt van a számítógép és alatta keresd ki a pendriveodat és jobb klikk/formázás és kiugrik egy ablak ott a gyors formázásról szed le a pipát, hogy hosszú formázás legyen és okra menve formázza. Ez eltart egy ideig és utána már olyan lesz mint régen ha minden jól megy. Ez meg kell csinálni KB 1-2 holnaponként. És amiket kihúztál "fontos" dolgokat az asztalodra azokat vissza rakhatod a pendrivera.
2017. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajna sok 3.0-ásnak feltüntetett pendrive kamu, pl. a Kingston, TDK igen gyakran veri át a vásárlót. Az alaplaphoz a legfrissebb USB driverek vannak felrakva?
2017. szept. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy sosem volt gyorsabb a cucc. Meg nem is mindegy hogy formázom, mert van ami nem tesz lehetővé igazán nagy méretű fájlok másolását. Nem nagyon akarom elrontani. USB driverből nem tudom mi van felrakva. Külön én ilyet biztosan nem rakattam fel, de ha esetleg az alaplapnak volt telepítője, akkor az a legújabv, mert idei modell. SSD szintén.
2017. szept. 6. 04:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!