Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videokártyáról? Játékra jó lenne? Vagy mit ajánlotok játékra?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 25. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
jó kártya csak nem éri meg megvenni mert nem támogat sokmindent az enyém közel ezt tudja mint a sapphire de én nvidiát vennék mert nekem még most is ultrán fut minden nem akad 80 fps PL crysis, battlefield bad company 2 stb ja és az enyém egy 512-es 9600 gt pci ex win 7 64 bit alatt. ugyhogy ezért az árért kb 40 ezerért egy 9800 gtx 1GB et vennég az a tuti
2010. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ezt venném ha lenne rá kesh [link]
2010. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem könnyitetted meg a dolgom.Honnan tudjam hogy milyen csatlakozója van?Itt most jönnek azok az ajánlatok amik az ipon.hu-n a legdrágábbak HD....147 ezer.Ha egy középkategóriás akkor ilyet. [link] Ha jobbat akarsz akkor ilyet. [link]
2010. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem nyugodtan vedd meg sokkal jobb mint az említett nvidia-k és kevessebbet is fogyaszt és fejlettebb az architectúrája is
2010. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!