Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech DriveFX racing wheel...

Logitech DriveFX racing wheel pc-n?

Figyelt kérdés
Elvileg van menne vibráció meg még talán visszacsatolás is de nekem nem működnek ezek. Esetleg valami driver kell hozzá vagy csak simán valahoy karibláni kell? Segítsetek kérlek.

2017. aug. 23. 19:08
 1/6 Gábor_79 ***** válasza:
Mert letöltötted a logitech profiler programot? Az kell a működéséhez. Az a drivere is, meg kalibrálni lehet benne, játékoként profilt létrehozni.
2017. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi de nem nagyon vagyok otthon ezekben. Egy linket dobnál?
2017. aug. 24. 13:59
 3/6 Gábor_79 ***** válasza:

Pontosan azzal az elnevezéssel nem találtam eszközt a gyártó oldalán, de ha a tied így néz ki: [link]

akkor elérhető letöltés az operációs rendszer megadása után + ki kell választani hány bites: [link]

2017. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem pont így néz ki.
2017. aug. 24. 14:49
 5/6 Gábor_79 ***** válasza:
Azért próbáld ki a programot, jobb híján. Egyébként is több eszközhöz (típushoz) való. Ha az nem, akkor jobb nincs. A dobozában valami esetleg? Ez a pontos neve az eszköznek, amit írtál?
2017. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen az a pontos neve legalább is a gép ezt írja. Dobozza nincs mert használtan vettem.
2017. aug. 29. 10:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!