Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus z270f nincs kép?

Asus z270f nincs kép?

Figyelt kérdés

Most vettem egy ASUS STRIX Z270F-et, összeraktam, minden szépen megx, pörög, világít de nem ad képet és a ram hiba ledje világít. 2x8gb hyperx fury 2400mhz van benne. Próbáltam őket külön, slotról slotra, de egyik sem volt jó.

Hibás az alaplap vagy ém szúrtam el valamit?



2017. aug. 17. 04:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérj kölcsön valakitől másik, más márkájú memóriát, és azt is próbáld bele. Ha megy, akkor BIOS frissítés, aztán próbáld megint a sajátodat.
2017. aug. 17. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tegnap vettem egy ilyet én is.Ugyanez a problémám volt. A rammal kellett játszani egy kicsit.Beletettem, ráhajtottam a pöcköt és semmi.rosszul volt benne.beigazítottam és azóta megy.remélem neked is igy lesz
2017. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat már működik. Egyébként igen, a ramok szórakoztak nálam is.
2017. dec. 10. 01:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!