Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » És ez a gép (2017)? Ryzen nem...

És ez a gép (2017)? Ryzen nem kell!

Figyelt kérdés

i5 6600k


gtx 1060 6gb TURBO


Zalman Z3 PLUS


Evga 600W


asus b150m-pro-gaming


kingstone hyperx fury 16gb ddr4 2133mhz (2×8)



#noryzen
2017. aug. 14. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Yay, Jézus...

Mindjárt jönnek a Ryzen-pártik. :D Talán jogosan...

2017. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Van egy ismerősöm aki ért ezekhez gondoltam itt is medkérdezem mielőtt neki megmutatom úgyhogy nem kellenek a ryzen esek!
2017. aug. 14. 21:24
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha 6600k ( miért nem 7600k ?) akkor már z170 (vagy z270) alaplap kell a szorzózár mentes húzáshoz, különben nem sok értelme van K procit venni.


Evga 600W remek, melyikre gondoltál? Minőségi 450W-os bőven elég, oc stabil táp kell, felesleges a 600W, SLI-hez kevés lehet, egy kártyáshoz sok. K procihoz már nem adnak hűtőt.


gtx 1060 TURBO, nagyszerű referencia hűtés, hangosabbat nehéz lenne találni, de talán ez már nem melegszik túl olyan könnyen mint a founders edition, ha nem tudsz okot mondani miért blower hűtésűt választottál, akkor ne azt vegyél.

2017. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
"K procihoz már nem adnak hűtőt. " Ezt persze a cpu-s bekezdéshez szántam csak utólag nem oda került.
2017. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Baromi sok dolgot leírtunk előző kérdésedhez nem sikerült belőle sokat felfogni.


Akkor mégis mit kérdezgetsz?


Jó ez vegyed, tápból nézz valami nagyobbat és király vagy!


[link]

2017. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Szomorú, hogy sokan mennyire nem tudnak szétnézni a világban és inkább választják a rosszabbat, a "csak azértis" alapon. Te géped, te veszed, jó processzor az i5 6600k, sőt nagyszerű, de ha van jobb, akkor miért nem érdemes arra nyitni? Nem értem... Én is i5-öt használok, de mikor én vásároltam nem volt Ryzen, ha most kéne vennem tuti egy Ryzen 5 1600-at vennék.
2017. aug. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"de ha van jobb, akkor miért nem érdemes arra nyitni? "


Talán mert nem bízik benne? Hidd el sokan vannak ezzel így. Én pár éve hagytam magam rábeszélni egy R9 390 kártyára, ami életem egyik legrosszabb döntése volt. Ugyanis hiába a relatív nagyobb teljesítmény, ha rosszul megírt, kiforratlan driverek használhatatlanná teszik az egészet. Több játék szó szerint használhatatlan volt vele. Azóta eladtam ezt a kártyát, de biztos nem vennék mégegyszer AMD-t, sem GPU sem pedig CPU téren. A Ryzen lehet, hogy tényleg jó, de engem akkor győznek meg, ha eltelik még pár év és pár újabb generáció is kijön belőle. Ha azután is ugyanolyan biztató eredményeket hoz és nem jön elő semmi rejtett hibája sem, akkor talán adnék neki esélyt, de addig maradok a riválisnál inkább.

2017. aug. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem z170 alaplapon van ugyan ez csak 8 gb rammal. Jó kis gép, mindent elvisz, de én is ryzent vettem volna, ha akkor lett volna (igazából i7 et szerettem volna, de azt sokalltam). Amúgy jó, nincs vele baj, csak van ugyan annyiért jobb.
2017. aug. 15. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7


A 390 és a gtx970 közel egyforma teljesítményt adott amikor riválisok voltak, azóta az AMD a jobb driverek miatt már elhagyta a 970et. (tovább foglalkoznak a régebbi kártyákkal mint az nvidia)


Mi az hogy használhatatlanná teszik? Nagyon erős túlzásba estél. Vannak voltak és lesznek rossz driverek, amit folyamatosan fejlesztenek és sűrűn adják ki őket.


Amikor a legkisebb hibát is észlelik a tesztelők és azonnal hír van belőle (pl. 970 vram "hiba"), akkor erről az általad írt dologról gondolom sok helyen jelent meg cikk, tudsz linkelni?


Kb. ugyanannyit ért az írásod, mint itt egy másvalakié, aki szerint nem jó az AMD, mert az APU rendszerével 2 éve csak gondok vannak, kékhalál, ilyesmi. Hát igen, szerinte biztos minden AMD tulaj ilyen gondokkal küzd nap mint nap.

2017. aug. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Sokkal többre jövök ki ha ryzent veszek felfogtátok?


250000ft-om van + 50000 a monitor!

2017. aug. 15. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!