Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tönkrement a Winchesterem?

Tönkrement a Winchesterem?

Figyelt kérdés
Tudni kell a minap újra raktam a számítógepemet itt meg nem is volt gond majd mikor letöltöttem dolgokat (Chrome,VLC) egyszer csak be fagyott a kép majd 10 perc várakozás után újra indítottam majd nem akart be bootlni aztán próbáltam biosban is de ott se mutatta ilyenkor mi a teendő? Új HDD?
2017. aug. 1. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy a SATA kábellel van baj, nekem ugyanez volt, kihúztam, megmozgattam kicsit, visszaraktam, azóta jó. Esetleg ha van a kábelből még 1 akkor azzal megpróbálhatod.
2017. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 Satam van mind2 próbáltam semelyik se ment de megnézem amit mondtál köszi!
2017. aug. 1. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha abszolút nem látja a winchestert, akkor gebasz van. Ilyenkor sokat nem tehetsz - újat veszel, a régit pedig elviszed adatmentésre, ha nemcsináltál biztonsági mentéseket (arra viszont számíts, hogy elég sokba fog kerülni).
2017. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A reinstall előtt le szedtem azokat a fájlokat amik kellettek nekem szóval max annak oda adom aki be váltja apró pénzért
2017. aug. 1. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csináltál biztonsági mentést, akkor nincs gond :) vegyél egy újat, ezt az ipari hulladékot meg vágd ki a kukába.
2017. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeket!
2017. aug. 1. 22:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig szoktam mondani hogy Colt sokkal jobb.
2017. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!