Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Több kérdést tettem fel a...

Több kérdést tettem fel a leirásban. Az 1050Ti 4B és az 1050 Ti O4G között mennyi a különbség? (Fps)

Figyelt kérdés

Az 1050Ti 4GB és az 1050 Ti O4G között mennyi a különbség (fps)?


Van 2x8GB HyperX Blu ramom és 1x8GB HyperX Savage ramom, ez a 3 együtt jól működne? (Mind 1600MHz-s)


i7-3770 processzorom van. Inkább fejlesszek egy 7700(K)-ra, vagy majd csak egy pár év múlva fejlesszek?


A mostani alaplap hibas és most fogok beszerezni egy Sabertooth lapot, azért kérdeztem a ramosat.


2017. aug. 1. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Kb nulla de még ha OC verzió is, akkor is észrevehetetlen


2. Ha van 3 Ram slot akkor igen. Azok ddr3 ramok


3.ha te úgy érzed hogy neked nem elég a mostani akkor igen. De ha úgy döntesz hogy váltasz, akkor új ram (ddr4) is kell

2017. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MGéza ***** válasza:
A processzorod bőven jó. Nem szükséges erősebb procira váltanod, az arra szánt pénzen inkább GTX 1070-et nézz. A vga-k teljesítményében néhány fps eltérés lehet az OC verzió javára, de nem lényeges.
2017. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!