Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Macbook air 128 gb. Megéri?...

Macbook air 128 gb. Megéri? Nem kevés ez a tárhely?

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem.
2017. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az első nemed a 128gbos kivitelre vonatkozik, vagy úgy az egész gépre?
2017. júl. 20. 15:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, és rohadt kevés :D
2017. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem éri meg, és nem kevés.
2017. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi kell neked. Nekem volt 2014-es MacBook Airem 128 gigával, nekem elég volt. Mi is az, ami sok helyet szokott foglalni? Játékok és filmek. A játékok ki is esnek, azt nem nagyon fogsz egy MacBook Airen, filmeket meg megnézel, aztán kitörlöd, ha kezdesz megtelni. Ezen kívül munkára, netezésre tökéletes gép, bár szerintem az ára elég durva, ennyit nekem már nem érne meg.
2017. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem éri meg.

Nekem 64 giga tárhely is elég

2017. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a PC-ben is 128-as SSD volt és még a Windows 10 is lazán elfért rajta, pedig többet foglal, mint az OSX. Ha nem tárolsz rajta zenét, képet és filmeket, akkor el lehet rajta férni, ha bekapcsolod a tárhely optimalizálást és ésszel használod, akkor még több helyed marad. Lehet nagyobbat venni, de az az, ami szerintem nem éri meg, mert nagy állományok tárolásánál jellemzően a 256-os tárhellyel sem vagy sokkal beljebb, viszont 80 ezer forint a felára, ami irreálisan sok. Egy külső vinyót meg úgysem úszol meg, azt meg már terás méretben is kapsz 20 ezer körül.


Ezt a megéri-nem éri meg dolgot nem érdemes feszegetni, ebben soha nem lesz megegyezés. Jönnek majd a hardcore gamerek, akik leszarozzák a Mac-et, mert nem ennyiért már ezt meg azt kapni PC-ben...stb. Attól függ mennyi pénzed van. Ha úgy kell kiizzadni az árát, netán hitelt kell felvenni, akkor nem éri meg, mert egy Macbook nem a szent grál, egyszerűen csak egy kiválóan használható, elegáns, minőségi laptop, jó oprendszerrel, ügyes megoldásokkal.

2017. júl. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából már régóta tetszenek, viszont eddig még tanultam, és a szüleim nem igazán engedhették volna meg, és nem is vártam volna el. Most viszont, hogy van munkahelyem úgygondolom megengedhetem magamnak.(picit több mint a fizetésem fele menne rá)
2017. júl. 21. 09:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!