Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valahol normális ddr4...

Van valahol normális ddr4 1x8gb ram 20-24 ezer környékén?

Figyelt kérdés
40-45 ezret nem akarok egyszerre kiadni 2x8 as kitre, de vagy 30 körül látom ugyanazokat a ramokat vagy ilyen áron 2x4 es kiteket(ha reális áron lesznek megint bővíteni akarok 32gb ra, a 2x4 emiatt egyáltalán nem játszik). Normális alatt 2800-3000mhz, cl15 értek, 2133 ast láttam hasonló áron de ryzenre váltok, nem akarom hogy a ram fogja vissza a rendszert.
2017. júl. 11. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt találtam így hirtelen: [link]

De lehet van jobb is, nézd meg őket itt: [link]

Egyébként egy 2133 MHz-es sem fogja visszafogni a rendszert, nem fogod kiérezni hogy pl. 3000-es van benne.

2017. júl. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van persze, ott a pcx, vannak solo 8 GB-osak (pl hyperx fury, corsair, g.skill stb).
2017. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jajj, bocs a végét nem figyeltem, sajnos ilyen nagy órajelben csak kitek vannak. Ez az egyetlen solo:

[link]

A másik a használt piac, ha valaki darabonként ad túl egy kiten.

2017. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jobb híján végül vettem egy 2x8 as kitet 42 ért, de azért köszönöm.


#1

Intelnél valóban, Ryzen alatt egészen más a helyzet. 2133 és 2933-3200 között 20-40 százalék plusz teljesítményt produkál(igen, úgy hogy semmi máshoz nem nyúltál, azonos órajel, azonos processzor, azonos lap, azonos minden), messze ez befolyásolja a legjobban a ryzen alapú rendszerek játékos teljesítményét. Nem érdemes ezen spórolni, többet dob a teljesítményen mint bármi más(hacsak nem tartasz egy inast a gép mellett aki töltögeti a folyékony nitrogént amíg 5.8ghz fölé húzod a procit).

2017. júl. 18. 02:58
 5/5 anonim ***** válasza:

-Jean, hozza a folyékony nitrogént!

-Máris Uram!

2017. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!