Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Írtok még CD, DVD, BLU-RAY...

Írtok még CD, DVD, BLU-RAY lemezekre valamit?

Figyelt kérdés
Én még szoktam DVD lemezre képet zenét filmet írni még maradt 2db DVD lemezem. CD lemezre már nem írok semmit mert nincs itthon, venni meg már felesleges. BLU-RAY lemezem sose volt és nem is lesz.

2017. júl. 5. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Néha egy filmet Dvdre,egy egy ismerős cdjét lemásolom,néha ami nagyon fontos.A gépemnek még nincs bluray írója bluray lejátszóm sincs még,de tervezek.Néha egy tört játékot.16f
2017. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7 éve nincs CD/DVD író egyik gépemben sem.
2017. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 db DVD író van a házamban, de nincsenek bekötve. Azért vannak bent, mert hiányzik 2 db 5,25-ös műanyag takarólemez a házból és így nem lyukas a eleje. Régóta nem írok lemezeket.
2017. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A külső HDD, pendrive, megvásárolható digitális tartalmak, havi előfizetések, USB 3 miatt feleslegesnek tartom a CD DVD témát. Nem látom értelmét, hogy 700MB-os CD-t elkezdjek írni, miközben USB 3-on két pislogás és átmásoltam a 700MB-ot külső HDD-re.


Egyre elavultabb technológia, szépen kikopik majd a közéletből az évek során, mint anno a floppy, VHS kazetta, audio kazetta, stb.

2017. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!