Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik verzió éri meg leginkább?

Lewco kérdése:

Melyik verzió éri meg leginkább?

Figyelt kérdés

Adott egy asus VH192D típusú monitor (D-sub csatlakozóval). És egy MSI nVidia GTX 1050 Ti 4GT OC 4GB videókártya (HDMI, DVI-D, Displayporttal).

Sajnos az új monitor nem jöhet szóba, ezért nézegettem átalakítókat.Láttam sokfélét. Az érdekelne hogy melyik jobb a hdmi/VGA, DP/VGA, (azt hallottam a DVI/VGA nem működik jól)



2017. jún. 22. 17:11
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

es hasznaltan? kb. 5ezred sincs?

ez tan elmegy annyiert

vennel egy digitalis portost es kicsit nagyobb felbontasut talan FHD t is (10ert)

hardverapro.hu t nezegesd


amugy DVI-D nem tamogatja az atalakitast (talan aktivval lehet de az most mindegy) egy hdmi vagy dp atalakito meg boven 5ezer feletti... ami hasznalhato is, egy aktiv egyseg is ekkorul indul

2017. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

vagyis szerintem a terved messze nem kivitelezheto vagy ha megis akkor borzaszto pazarlo

de ha tevedtem akkor keresgelj

de en mindenkepp monitorra hajtanek meglehet "cserelni" (eladni es venni ugyananyiert) is tudod modern portosra


Xy4

2017. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na szóval Én egy 1060-at nyüstölök és a monitorom sajna tényleg egy régebbi darab, terveztem a cseréjét de most nem jöhet szóba. Én ezt egy olcsó aktív átalakítóval oldottam meg, és nagy meglepetésemre fél éve használom és semmi baja, teszi a dolgát. Soha nem tapasztaltam csíkokat vagy egyéb problémákat. Ugyhogy ezt ajánlom: (a bolt korekkt, a szállítás talán kicsit lassú, de ez attól függ merre laksz)

[link]

2017. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2017. jún. 23. 12:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!