Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem mindegy, hogy i5-750 vagy...

Nem mindegy, hogy i5-750 vagy AMD II X4 965 -et teszek a gépbe, ha kihajtja a VGA-t?

Figyelt kérdés
A VGA Ati Radeon HD 5850
2010. máj. 18. 21:36
 1/6 ThodEE GoD ***** válasza:
63%

Nem mindegy, mert alaplapfüggő, H mien proci megy bele,

az AMD olcsóbb, deén nemdicsérném, i5 meg elég jóféle proci, azt ajánlom!

2010. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
5850-et full HD-hoz illik használni, és ha full max-on játszol sztem előbb lesz VGA limited mint cpu. Szvsz mindegy melyiket veszed, ha kell, tekersz a procin kicsit és kész. AMD vs. Intel kinek hova húz a szíve, azt ajánlja. Nekem pl Q6600-om van, de mégis a 965-öt javaslom gamera a magasabb alapórajel miatt.
2010. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

iTunes meg hasonlóknál az intel gyorsabb volt . De gamenál én is az AMD-re tippelek.


Am melyikhez milyen alaplapot ajánlotok , hogy a VGA-nak is jólegyen ?

2010. máj. 18. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Az i5 gyorsabb, és kevesebbet fogyaszt. Mondhatnám, hogy az AMD olcsóbb, de ha sokat használod 1, max 2 év alatt a fogyasztásból megtérül a különbség. (Bár ezt nem fogod észre venni...)

Alaplapnak ASUS, vagy Gigabyte, vagy MSI-t vegyél, ezek szerintem a jobbak. (Van még egy fajta, ami olcsónak, de jónak ígérkezik, de sosem próbáltam: Biostar)

Azért nem mondok konkrétat, mert nincs olyan, ami vinné mindkét procit, előbb azt válaszd ki. Jó alaplapot 20000 ft alatt is kaphatsz... intelnél kb. 20000nél kezdődnek...

2010. máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:) Engem még mindig az érdekelne hogy melyik lenne a jobb az 5850 mellé JÁTÉLHOZ XD
2010. máj. 19. 16:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy kategóriában vannak... Az, hogy az AMD 1-2 fps-el jobban működik néhány (de nem minden) játéknál, az igaz, de amúgy az i5 a gyorsabb, jobb és szebb... Van olyan játék, aminél ez megfordul, és az i5 lesz gyorsabb kb. ugyanennyivel... És amúgy ez a különbség olyan kicsi, hogy nincs értelme foglalkozni vele...

Ha lényeges különbséget akarsz látni, akkor vegyél egy i7-est.

2010. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!