Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy kb 60k ért vett, Asus rx...

Egy kb 60k ért vett, Asus rx 470 4gb-ot mennyiért tudnék eladni most?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy valami bányász láz van most, meg nagyon kifogytak ezek a kártyák, szóval gondoltam, itt kapok valami magyarázatot erre (+ a miért-re)

2017. jún. 14. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

100-120K-ért.

Magyarázat:

Elég jó a fogyasztás/teljesítmény aránya mint 480/570/580/1070 esetén is, és több VGA-s rendszer lehet építeni és ez a lényeg.(ezért nem vesznek GTX 1060-t)

Illetve a Bitcoin-t most megéri bányászni mert rengeteg az értéke(meg a többi hasonló pénznemnek), simán visszahozza villanyszámla és az épített gép árát sőt még a többszörösét is.

2017. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90 ezer körül, igen bit coint bányásznak vele, amit pénzre váltanak.
2017. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

egy darab rx 470-el nekem is megéri bányászni a kis itthoni konfigomon, vagy azért még 5-t bekéne mellé kötnöm? + kérdés:

hol érdemes hírdetni videókártyát? :D

2017. jún. 14. 18:11
 4/5 MGéza ***** válasza:
1 kártya nem hoz annyit, hogy érdemes legyen. Az ilyen lapok, amelyekben normálisan tud menni ennyi kártya crossfireben, nem túl olcsók, ezek X chipsetes Intel lapok szoktak lenni(normál asztali lap csak 16x pci-e sávszélességet képes biztosítani korlátozás nélkül, illetve több slot esetén azt megosztva kapják a kártyák).
2017. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5-6 db esetén éri meg, de az alá olyan lap, ház és táp is kell.

6 db fogyasztása 720W + nem ár ha van egy jobb CPU is, 7700K aminek a max fogyasztása 92W.

Oda meg ideális egy Corsair HXI vagy Seasonic Prime Platinum 850W-os változata...

Szóval ezt csak nagyban éri meg csinálni.

2017. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!