Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Saphire Radeon RX 550 pulse...

Saphire Radeon RX 550 pulse 2gb ddr5 128 bit mire lesz elég játékok terén? Valakinek valami tapasztalata ezzel kártyával?

Figyelt kérdés
Megrendeltem a fent leírt videó kártyát, elég jó adatokkal, órajellel rendelkezik sz.tem. Van ilyen kártyája valakinek? Még nem jött meg de kíváncsi vagyok, hogy mégis nagyjából mit fog bírni. Nemsok mindent találtam róla a neten, idén jött ki. Egyébként AMD Athlon X3x 3.3 ghz - 8 gb ddr3 ram, 300 watt táp mellé megy maj.
2017. jún. 11. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez az alsó kategóriás kártya jelenleg. Annyira nem vészes, mint a klasszikus irodai kártyák, de akkor is elsősorban HTPC-be való.


Modern játékokkal 720p-n, minimum beállítások mellett fog megbirkózni. Illetve fogna, ha lenne procid, ami ezekkel elbánik. Így elsősorban előző generációs játékok fognak menni, talán full HD-ben is.

2017. jún. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elsősorban WoT amivel játszok, meg tervben lennének egyéb online játékok. Elődje egy Nvidia GT 730 2gb ddr3 ami elég gyengén produkált, közepes beállításokkal a WoT-ot 20-22 fps-el, laggolva vitte.
2017. jún. 11. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:
rx 460 erősebb tőle és elég a táp is neki ha játszani akarsz 460 a minimum
2017. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak a 2gb-os verziónak is 30 ezer a legalja.. ahhoz képest, hogy az adataik nagyjából megegyeznek. Ez 25 ezer. Nem sok az az 5 ezer ft. de akkor még még + 5 és még erősebb, de még +5 és stb... Ez volt a ddr5-ös 128 bites szinten a legszimpatikusabb árban és lehetőleg majd tudásban is.
2017. jún. 11. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:
de az rx 550 ből 4gb az pénz kidobás teljesen fölösleges mert gyenge a vga 2gb os rx 460 még mindig a min a játékokhoz
2017. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!