Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7 ujratelepíteseben...

Windows 7 ujratelepíteseben segítenetek?

Figyelt kérdés

Regi laptopot szereztem be olcson hogy a tesomnak adjam az enyemet. jol mukodott de a másik tesom sok fájlt es programot torolt mert nem lehet betenni cd es dvd-t ebbe a gepbe es zavarta hogy annyi dvd es cd íro program van rajta. szoval sokmindent torolt es most nincs hang . azt írja hogy nincs hangeszkoz telepítve es sokszor hibajelentest csinál, de nem javít semmit. nem tudok kimeneti hangeszkozt telepíteni. rememel hogy ujratelepítesnel lesz ujra hang. csak az a baj hogy ugye dvd-t es cd-t nem lehet behejezni. pendrájvrol kellene telepítenem de az a baj hogy nincs nekem windows 7-es ujratelepítesem. az okosabbik tesom nem akar foglalkozni ezzel, mert unja hogy mindíg javítgatnia kell. ismerosoktol pedig csak windows 8-as van, amit nem ismerek es nem akarom a tesomat ezzel terhelni, hiszen a win7 -et sem akarja ujratelepíteni nekem. Nem merem internetrol leszedni es ugy ujratelepíteni.

Tudnátok kuldeni windows 7 ujratelepítest? Pendrájvrol egy fájlt tudtok kuldeni nekem ide? Remelem segít nekem valaki, nagyon megkoszonnem.



2017. jún. 10. 11:26
 1/9 anonim válasza:
Szia!nem muszály újratelepítened. Elég csak egy DRP15-öt felrakni a gépedre, és ez a program nagyon fontos, a világon létező összes gépnek szüksége van erre, amit ez a program csinál..persze vannak más ilyen progik is, ezért nem használja mindenki ezt.. A kérdésedre a válaszom pedig: Ha nincsen CD-d, akkor torrentet tudok ajánali, ha van utorrented, akkor nem lesz nehéz dolgod, ha jónak, vagy esetleg esélyesnek tartod ezt a választ, akkor írd le :) naponta fent vagyok, és ha jónak találod, akkor segítek, és adok mindenhez linket, (14 éves vagyok, kiskorom óta ezzel foglalkozom,csak egy kicsit mélyebben)
2017. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ja és ha torrentről szedsz le, az egyáltalán nem vírusos! Hisz én is azokat használom :)
2017. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hat nem tom h ujratelepítsem mert attol is felek. az a baj h azt írja a gep hogy nincs hangkimeneteli eszkoz telepítve es hogy a rendszer a hardverváltozásokat nem ismerte fel. sokmindennel probálkoztam a hibajavításokban de nem tolti le magátol a az illeszto programot a netrol hiába irogatja. probáltam hanggkimeneteli eszkozt telepíteni de nem ment, nem sikerult. ossze- vissza kuldozget ujabb honlapokra es már felek h ettol vírusos lesz. torrent fájlt nem lehet rárakni, meg vírusírto sincs rajta. mert uj es senkisem akar segíteni
2017. jún. 10. 11:41
 4/9 A kérdező kommentje:
szoval csak az idegesít h nincs rajta hang es hogy sokszor csinál hibajelentást de nem javít user pc-n a hardver eszkozon es a hangon van felkiálto jel vagy x
2017. jún. 10. 11:44
 5/9 A kérdező kommentje:
elobb megprobálnám a hangkimeneteli eszkozt rárakni csak lecci kuldj linket h hol es mit tudnek rárakni. beleorulok h nincs hang es nem tolti le magátol. ha így sem lesz hang akkor telepítenek.
2017. jún. 10. 11:51
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ja és ha torrentről szedsz le, az egyáltalán nem vírusos!"

Az elbizakodottság már eleve egy biztonsági kockázat, hamis biztonságérzetet szül. A torrrent nem megbízható forrás.


"nem muszály újratelepítened."

Ezzel egyetértek, bár a muszály az muszáJ.


"Elég csak egy DRP15-öt"

Gyanítom erre gondolsz:

[link]

a hivatalos oldaláról elérhető a legfrissebb változata (a 17-es) - bár kissé gyanús:

[link]


Ha biztosra akar menni a kérdező, akkor inkább a gyártó hivatalos oldalát keresse fel.


Szóval kedves kérdező, milyen laptopról van szó?

Ezt már itt is megkérdeztem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__..

2017. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A f.kivan. akáérmit csinálok csak rontok a hejzeten. a windows 8-at segítsen akkor már valaki rátelepíteni. nincs semmi fájlom amit féltenék. csak valaki segítsen ebben a b gépben.
2017. jún. 10. 15:41
 8/9 A kérdező kommentje:

Sokminden van írva. előző gápemnek a teteján volt leárva.


Product Compaq nc6000

s(n : CNU4211B5

P(N : Dp894A (kereszt)ABD

dy service tag Cn c 6000 OP160X440WGN51P GR

6060A0169401

warranty 3 year


hp

compaq nc 6000

intel inside pentium Anatel

Modem Model T60M283.00

2017. jún. 10. 15:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Aha szóval ilyen régi gépről van szó, szóval nem egyszerű a helyzet:

* [link]

alapesetben 2003-as processzor:

* [link]

* [link]

ami gyanús, hogy nem támogatja az NX bitet, ami Windows 8-hoz kell:

* [link]

szóval én elsődlegesen maradnék a Windows 7-nél.


Anno ezt Windows XP-hez adták ki, ahhoz még nyújt a HP támogatást:

* [link]

a hangkártya tekintetében két lehetőség van (két hangkártyával szerelték ezt a szériát):

* Conexant CX20468-31

* ADI Soundmax

azt kéne kideríteni, hogy pontosan melyik van.


Ehhez szedd le az Aida64-et:

* [link]

szimplán a hordozható változatot:

* [link]

tömörítsd ki:

* [link]

és futtasd az aida64.exe-t.


A Multimédia->PCI/PNP-audió résznél találhatod a hangkártyád pontos típusát.


Ha Conexant van, akkor elvileg némi trükkel a Windows XP-s drivert is át lehet alakítani Windows 7 kompatibilissé:

* [link]

itt is arról írnak:

* [link]

2017. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!