Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet hogy vírusfertőzéstől...

Lehet hogy vírusfertőzéstől lett használhatatlan az optikai meghajtóm?

Figyelt kérdés
Kiíírtam lemezre egy WindowsXP telepítő progit,(a szóban forgó DVD-íróval), mint utólag kiderült, vírusos volt. Ki lett törölve ez a progi, telepítve lett egy másik op.rendszer, de azóta nem tudom a DVD Ram-ot használni. Próbáltam egy videot írni Neroval, nem idult el, hanem egy idő után azt írta ki, hogy a felhasználó megszakította a müveletet. Holott nem csináltam semmit. A Totalkommander meg nem is látja, azt írja ki, hogy nincs ilyen meghajtó. Van valakinek elképzelése, mi lehet itt? (annakidején a meghajtót nem is kellet telepíteni, azonnal felismerte a rendszer, eddig hibátlanul müködött)
2010. máj. 17. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Az optikai meghajtók nem a megbízhatóságukról híresek. Szerintem csak egyszerűen elromlott.
2010. máj. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bp1985 ***** válasza:
Használati tárgy, ha garis szervíz, ha ne, kuka. 5000-ért venni egy asus-t. de lg sem rossz.
2010. máj. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!