Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az amd r5 1600x-nél az X mit...

Az amd r5 1600x-nél az X mit jelent hogy tuningolható?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor ezt egy gigabyte ga ab350 gaming 3 alaplappal kitudnám használni?

vagy ehhez valami más kell?

mert ha jól emlékszem régen voltak direkt tuningolásra való alaplapok(azt hiszem Z vagy K volt a jelük)drágábban,meg voltak a sima

olcsóbbak amik nem támogatták ezt



2017. jún. 3. 06:51
 1/9 A kérdező kommentje:

itt van egy link a laphoz

[link]

2017. jún. 3. 06:53
 2/9 anonim ***** válasza:
AMD-nél régebb óta minden OC-zható (és szorzózár mentes), így minden ryzen is. Erre mindegyik b350 lap képes.
2017. jún. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az X-es verzióknál az XFR technológia kicsit nagyobb turbó sebességet jelent. Ha manuálisan húzod, akkor ez kikapcsol, nincs jelentősége.


Arra figyelj inkább, hogy az X-esekhez nem jár gyári hűtő, tehát azt külön kell venned hozzá. Nem igazán éri meg. A sima 1600 gyári hűtővel, manuálisan húzva adja a legjobb ár-érték arányt ebben az árkategóriában. (Beleértve az Intel procikat is.)

2017. jún. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igen azt tudom hogy nincs hozzá de az nem lenne gond mert van egy be quiet rock cpu hűtőm ami ha minden igaz jó az am4 foglalatra is úgy hogy az jó lesz rá

gyors köszönöm a választ

2017. jún. 3. 07:03
 5/9 A kérdező kommentje:

*köszönöm a gyors választ

nem értem hogy sikerült elrontanom

2017. jún. 3. 07:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az X-esekhez is jár gyári hűtő, illetve ezek valamivel magasabb órajelen üzemelnek alapból is, mint a simák, nagyobb tuningot is bírnak, válogatott darabok.


Pár ezres felárat megér az X-es (2-4k).

2017. jún. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2 ezer forint a különbség annyit megér nekem
2017. jún. 3. 10:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hol veszed, compker oldalon a sima 70k az X-es 77k.
2017. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Croonex válasza:
EGGYIK X-hez sem jár Hűtés....
2018. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!