Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van olyan alaplap is hogy nem...

Datruth kérdése:

Van olyan alaplap is hogy nem lehet feljebb húzni a procit?

Figyelt kérdés
Egy fx 4350 Black Edition-t fogok venni és alaplapot szeretnék hozzá venni de nem tudom még hogy milyet,és hogy azt a procit meddig lehetne húzni? és mit érdemes nézni egy alaplapnál vásárlásnál teljesítmény kihasználásához (proci,videókártya,ram)

2017. jún. 2. 10:02
 1/5 szántóvető ***** válasza:
ennek csak akkor lenne értelme ha hobbiból csinálod,ki akarod próbálni az oc-zást és van sok pénzed.bár akkor sem értem hogy miért nem intelt választottál de mindegy,biztos amd-fan vagy.egyébként egy g4560 többet tud és sokkal kevesebből ki tudod hozni.szóval ha tele vagy lóvéval akkor ne a lapon spórolj,vegyél 990fx chipsetest 50e körül."meddig lehetne húzni?"-passz,de a neten biztos van leírás dögivel.
2017. jún. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és valószínűleg egy r7 250x-hez hasonló teljesítményű vga lessz benne vagy az,ddr3 1600mhz 8gb rammal,
2017. jún. 2. 10:28
 3/5 szántóvető ***** válasza:

ahhoz a gyenge kártyához felesleges oc.

g4560+b250 lap+8gb ram=56e Ft.miért b_sznál el 3x annyit?inkább költs jobb karira.

vagy ha már megvan a ram akkor 25 körül egy régebbi i5,meg egy hozzávaló lap és akkor sem versz el vagyonokat feleslegesen.

2017. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NE!!! A kommentben ajánlott Inteles processzor sokkal jobb teljesítményt nyújt, és olcsóbb. Nem fanboy vagyok, ez egyszerűen így van és kész. Hagyd az AMD-t ebben az árkategóriában, lassabb lesz a géped, és többet fogsz fizetni.
2017. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így van ahogy az előttem lévők mondják.

Vegyél inkább Intel Pentium g4560-at ha 50-70%-al nagyobb teljesítményre vágysz olcsóbban.

Ha már meg van a RAM, akkor meg használt i5 valamilyen használt RAM-al...

AMD-bol csak a Ryzent érdemes megvenni, de az meg nem ez az árkategória...

R5 250X-et csak is használtan 20K alatt vegyél, mert újonnan 25K-ert már kapsz RX 550-et ami picivel erősebb. Vagy esetleg ha árban belefér 30K-ert egy RX 460.

2017. jún. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!